Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Árthatott a bejáratós robogómnak?

Árthatott a bejáratós robogómnak?

Figyelt kérdés

2 ütemű, 100km van benne eddig. Csak a dugó, a csapágyak és a tűgörgők vannak kicserélve, és hengerfelfúrás volt(épp hogy meg lett furva azt mondta a szerelő, nem teljesítmény növelésböl lett...).

Na szóval kölcsönadtam egy haveromnak, de elfelejtettem neki megemlíteni, hogy még bejáratós. És kb. fél kilóméteren keresztül csutkázta neki a 40 helyett , meg kicsit majomkodott vele a hóban(olyan 10-20 másodpercen keresztül csutkán húzta ott is...). Külön töltve volt a benzinhez olaj, több is mint kellene, és mellette van külön olajtartálya is.


Most ugye nem ment tönkre? Vagy vihetem is vissza a szerelőhöz?:/


2011. jan. 28. 18:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy viheted is vissza...
2011. jan. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Így jártál, máskor nem adod kölcsön a robogódat.
2011. jan. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Nagy rá az esély...főleg h a dugó bejáratos időszakban nagyon könnyen megtud ragadni.
2011. jan. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
azért ne szomorodj teljesen el nem biztos hogy elromlott van esélye de nem hinném hogy ennyitől
2011. jan. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Max kifizetteted haveroddal, hisz ő csutkázta 40 helyett MÁS ROBOGÓJÁT.. De egyébként nem értem miért kellett kölcsön adnod neki. Ez már tényleg az a szint kéne legyen amit soha senkinek egy körre sem.
2011. jan. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 tothrichard1 válasza:
100%
hát baj de jó kenést kapott, hideg is volt, és már 100km van benne. ezek a pozitívumok. ha megy és nem állt be a dugó akkor nincs semmi baj. sztem nem csinált olyan vészesen nagy kárt benne de nem tett jót vele. nem kell szerelőhöz vinni, ne is vessz össze a barátoddal, de ne add kölcsön senkinek főleg bejáratósan.
2011. jan. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi a haverommal felleltünk öreg papa babettáját, csak elfelejtett szólni h meg van generálozva, mi meg addig hajtottuk mig nem füstölt oszt akk mondta h bejáratós. szerencsére semmi baja nincs, ugyhogy valszeg a tiedének sincs.
2011. jan. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nyugi ennyitől semmi baja nem lesz!! Amúgyis ha nagyon szépen meglett fúrva akkor elég neki bizonyos esetekben a 100 km járatás is(ettől függetlenül legalább 500 km ig járasd)! De megnyugodhatsz ennyitől nem ragad meg!
2011. jan. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!