Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol lehet öreg, rozsdásodó...

Hol lehet öreg, rozsdásodó roncsautókat találni?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy nem roncstelepen hanem pl erdőben stb. Én így még sohase találtam roncsautót csak úgy elhagyatva
2011. jan. 26. 22:19
 1/9 anonim ***** válasza:
az út szélén.......bár régebben több volt, most már én sem látok annyit....
2011. jan. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerencsére egyre kevesebb van, mert ugye a menthetetlen autóknak a bontóban a helye. Én eddig egy elhagyott autómaradvánnyal találkoztam, azzal is Csepel egyik mellékutcájában. Ránézésre legalább 3 éve ott állt, törött ablakok, hiányzó kerék, pár rozsdafolt, grafitti-próbálkozások.
2011. jan. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És az milyen típus volt?
2011. jan. 26. 22:47
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor te nem sokat jársz az erdőben...
2011. jan. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én sokat járok erdőben, és eddig csak egyet láttam, azt is eltüntették pár napon belül...
2011. jan. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Renault R21 Nevada. Bordó, ha jól emlékszem.
2011. jan. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Roncsokat legkönnyebben egykori honvédségi garázsokban (néha nehéz bejutni), vagy bezárt bányák, nagyvállalatok telephelyein (ide már könnyebb) lehet találni. Ezeknél elég gyakran fordult elő, hogy "ott felejtették" a már nem használt teherautókat. Ezen kívül változó, hogy hol bukkannak fel roncsok. Nagyvárosokban, kevésbé frekventált helyeken szoktak álldogálni megunt autók, de hogy pontosan hol, arra nincsenek szabályok. Esetleg még falvakban, kert végében fordulnak elő régi Trabantok, Wartburgok, Moszkvicsok, Zsigulik, amelyeket vagy a használhatóság határáig nyúztak, vagy eleve tartalékként vették a "járkálós autóhoz", ha az megadja magát. Egyébként pedig van egy blog, ami ilyenekkel foglalkozik, onnan szerezhetsz tapasztalatokat, hogy hol akadtak roncsokra:

[link]

2011. jan. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is ilyenre hajtok, el nem tudnád képzelni milyen kocsikat lehet falun szerezni.
2011. jan. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Tapolcán a főutcán van egy kicsi mellékutca. Ott az oszlopnak van dőlve egy piros VW bogárhátú. Nem teljesen rozsdás, de ha autót akarsz kipofozni akkor az egy jó autó.
2011. febr. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!