Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit gondoltok a Golf 2-es...

Mit gondoltok a Golf 2-es ről? 1.6 TD. :D kiézet, megbízhatóság, stb!

Figyelt kérdés
Nekem eddig bizonyított,kiváncsi vok más mit gondol róla!Tapasztalatokat nyomjátok!
2011. jan. 17. 21:57
 1/4 A kérdező kommentje:
Kinézet,bocs:D
2011. jan. 17. 22:00
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy nagyon jó megbízható verda, ezek még azok az elnyűhetetlen német autókhoz tartoznak, nem úgy mint az új német autók, persze ha nem 1 lepukkant széthajtott kocsi, olcsó hozzá az alkatrész, kevés elektronika , kevés hibalehetőség, szerintem kinézetre se tré, jól néz ki abba az időbe meg tényleg.
2011. jan. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elég jók, csak mára már alig maradt épkézláb példány, ami meg az annak meg is van az ára...
2011. jan. 18. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

kinézetre szerintem a legszebb Golf a 2es, aztán az 1es

1es golfom már volt azt tudom ,hogy az eléggé megbízható, akkor gondolom a 2sel sem lehet más a helyzet, mert elvileg ennek jobbnak kell lennie

2011. jan. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!