Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha az autómat festékszóróval...

Ha az autómat festékszóróval fújnám le, az mennyire lenne tartós?

Figyelt kérdés
Nem szépségdíjas kocsit szeretnék, meg a rendes autófesték elég drága, meg még kompresszort is kellene hozzá szerezni.
2011. jan. 16. 22:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Fél 1 év attól függ hol fested nekem a hammerájt (jól van nem így kell irni) csak 1 évig birta
2011. jan. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Kívülről festeném az egészet, vagy ha ecsettel csinálnám? Vagy ez már nagyon elvetemült ötlet? :D
2011. jan. 16. 23:05
 3/13 anonim ***** válasza:
53%
Tempera a legjobb.
2011. jan. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%
Zsírkrétával színezd, az tartós.
2011. jan. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Minél alaposabban készíted elő annál tovább. Ha csak mosás és minden nélkül ráfújod kb. két nap és le fog jönni. Ha alaposan utánanézel mit és hogyan kell csinálni, érdesíted és zsírtalanítod rendesen a felületet akkor bírhatja egy darabig.
2011. jan. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Fesd le vízfestékkel.Olcsó és szép csak esőbe ne járkálj az autóval xD Amúgy nem szoktak autót fújós festékkel lefesteni egyáltalán nem tartós.Akkor inkább dobozos festékkel mert 1 fokkal jobb de biztos hogy egy autóra kell vagy 10-15 liter aminek az ára nem kevés.
2011. jan. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a választ, különösen a zsírkrétás, vízfestékes, temperás válaszadóknak. Lehet tényleg úgy fogom, de lehet hogy körömlakkal, vagy filctollal. :|


Ecsettel amúgy olajfestékre gondoltam, amivel pl kerítéskaput szoktak festeni például. Amúgy az autó egy zsiguli, azért nem is nagyon költenék rá sokat.

2011. jan. 16. 23:59
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Teddihenger, oszt hadd szóljon:D

Szerintem a diszperzit gyenge lenne, de a legolcsóbb zománcfesték jó lesz rá.

Én a trabantom csináltam így:D

2011. jan. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én anno a ladámat igy csináltam: szivacsos teddy henger, és fasza Trinát festék higitás nélkül.

Miután elterül, és megszárad, az isten se tudja megmondani hogy nem fujva volt!

Lehet nevetni, de a végeredmény számit.

2011. jan. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kérdező: Milyen típusu az autód, amit ennyire megakarsz kínozni? xD
2011. jan. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!