Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » AUDI Q7 vagy BMW X5?

AUDI Q7 vagy BMW X5?

Figyelt kérdés

melyik a jobb?gyorsabb?

én személy szerint audi párti vagyok, de kíváncsi vagyok több véleményre hogy ti hogy látjátok!!!


2011. jan. 12. 17:22
 1/9 anonim ***** válasza:
73%

Hogy melyik a gyorsabb, azt nehéz eldönteni, mert mindkét típusnak széles a motorpalettája, ami némi befolyással van a menettulajdonságokra is.

Egyébként pedig szerintem teljes mértékben ízlés dolga, ki melyiket szereti. Mindkét autó kellően túlméretezett és túlárazott, kevés gyakorlati haszonnal bíró divatjármű. Ebből adódóan érdemi különbséget csak az jelent, hogy valaki a két vesét, avagy a négy karikát szeretné-e az autópálya belső sávjában visszapillantó tükörből történő tömegoszlatásra használni.

2011. jan. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez így van.Nekem egy Lexus 600-om van,most egy éves,de nem cserélném el egyikre sem.Minden extra megvan benne,egy ötezer köbcentis benzin motor dohog benne,és rendkívül megbízható,ami a BMW-ről nem mondható el.Ha ez a kettő lehet a befutó,akkor az Audit vedd meg.De nálam a Lexus a favorit.
2011. jan. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
0%

x5

:D

x6

x7

énis szeretem audi-t is bmw-t is a q7 is rohadtjo de ha választani kéne a x5 lenne:)

de most nekem egy a3-asra fája fogam:D

2011. jan. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
30%

németes iq ninja....

LEXUS RX450H olyan egyértlemű hogy nemigaz!

sokkal szebb, megbízhatóbb, menőbb ( nem látsz percenként 3-at) hybrid hihetetlen jó 3500-as benzines is király :P a bmw meg az audid úgyelbújik a lexus mögött mint a teherszállító hajó mellett a mini cooper!!

2011. jan. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
BMW 535i!
2011. jan. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%
Audi Q7 és nem csak azért, mert Audi-fan vagyok, hanem azért, mert összehasonlíthatatlanul jobb :)
2011. jan. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

nem olyan válaszokat kaptam amit vártam de lehet ez felnyitja a szemem....igazából még nem veszek csak tervezem....most gy range roverem van de már fáj a fogam egy audira:)

az tény hogy ízlés kérdése az egész, én csupán arra voltam kíváncsi hogy a többség ossza-e az én véleményemet miszerint az audi a jobb!!!:)

2011. jan. 13. 13:40
 8/9 anonim ***** válasza:

x5ös

kető közül jobban tetszik,meg kevesebb van belőle...

lexus meg,ha már említettétek...ronda,lehet h mint sz*r meg van benne,de lósz*rt se ér hogyha nem tetszik,meg a sok elektronika...kell a ráknak....

2011. jan. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
56%

tegnap 22:39

És miért is?

2011. jan. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!