Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A kamionozás az rossz munkavál...

A kamionozás az rossz munkaválasztás?

Figyelt kérdés
a véleményed érdekelne hogy jó e kamionozni ennyi pénzért?
2011. jan. 8. 18:36
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

ja és hogy kb. mennyit kap egy hónapba

nem érdekel hogy mitöl függ meg hogy hány fuvara van

csak az hogy mennyit keres forintban

2011. jan. 8. 18:37
 2/12 anonim ***** válasza:
300 ezer körül keresnek kb, ha nincs semmi levonás
2011. jan. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány éves vagy, de egy biztos. A kamionozás mellett a legkevesebb embernek sikerül normális családi életet élnie. Nem biztos, hogy megéri a pénz.
2011. jan. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

én arra gondoltam hogy megszedni magamat pénzel

meg valahogy nagyon szeretnék kamionozni

2011. jan. 8. 19:02
 5/12 anonim ***** válasza:

Valóban keresnek 300.000 körül,ha nincs semmi levonás (büntetések útközben stb.). De sokat vannak távol a családtól,két háztartást kell fenntartaniuk,ami nem kis pénz. Nem tud itthonról annyi kaját vinni,hogy elég legyen hetekre, innia is kell, stb.

Így a kereset nem is olyan sok.

2011. jan. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az előző hozzászólók véleményét osztom. Egy rokonunk is kamionozik már lassan 20 éve. Ugyan van felesége és két gyerekük, de szinte alig van itthon. És a keresete sem olyan sok, hiszen magát is fenn kell tartania, plusz az itthoni háztartást is.
2011. jan. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

viszek nagy 20literes kannába vizet xd

kaját meg vezsek valami olcsót

2011. jan. 8. 19:07
 8/12 anonim ***** válasza:
Szeretni kell a kamionozást ugyanis jól fizető céget nagyon nehéz találni.
2011. jan. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én Németországban élek, ahol ezt külön szakmaként tanítják és 3 év.

Az az álmom, hogy kamionra kerüljek, a pénz is jó, kb. 2000euro netto havonta és cégfüggö a napi kajapénz pluszba.

Az a nagy gond vele, hogy az embernek gyakoraltilag esélye sincs családot alapítni vagy ha mégis, akkor inkább dolgoznék 8 órába és otthon lennék az asszonnyal meg a gyerekekkel.


Mérlegelj, hogy mi a fontosabb.

2011. jan. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
"A válasz megírásának időpontja: ma 19:03" jol leirta a lényeget miszerint hiába keresünk "jol" viszont 2 háztartás, kevés magánélet, rengeteg riziko, ha külföldi céghez mész dolgozni akkor szinte "nagyon" jol lehet kereseni, itt a magyar cégeknél kb 300e levonások nélkül, de amikor 4 kezeztem egy magyar cégnél (állatszállito) akkor volt mikor megvolt az 500e is de akkor együtt "laktam" egy tök idegennel és az nem vmi jo, csak a pénz miatt csináltam. Meg ugye ha elkapnak egy kis tulvezetésért itt gondolok pár percre akkor is elég kemények a büntetések, föleg ha nem "sima" rendör kap el kint hanem pl németeknél mondjuk a BAG. de ha ezt szeretnéd csinálni akkor sok sikert hozzá! üdv egy kamionos
2011. jan. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!