Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 50 ccm motorok közül mit...

50 ccm motorok közül mit ajánlanál egy kezdőnek?

Figyelt kérdés
Eddig Babettán tanultam(nem közúton), de nemsokára meglesz a jogsim, és szeretnék valami gyorsabbat, jobban kezelhetőt, ami jobban lassul, gyorsul, kanyarodik, de nem találtam újabb motorokat, amik jónak néznek ki, és 100k alatt vannak. Szóval ti mit ajánlotok nekem?
2011. jan. 6. 19:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Valami robogót, sinson szerűt, yamaha DT, kis 50-es aprilia, stb... Attól függ, mi számít neked...
2011. jan. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lényeg, hogy váltós legyen, tehát ne robogó :)
2011. jan. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
ha babetta 207 es sel próbáltad akkot ajánlanám neked a 210 eset gyorsabb több a végsebessége és olcsó!!! és könnyű javítani...
2011. jan. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Simson... de nekem van egy patent robogóm elég olcsón:)
2011. jan. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

1.Yamaha jog,illetve 2.Honda dio.

Ez a 2 a legkiforrottabb modell,olcsó hozzá az alkatrész ami "van is" a motoros boltban !! ,(ha kell egyáltalán),igénytelen, egyszerű,és strapabíróak.

2011. jan. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Aválasz megírásának időpontja: ma 20:01


Yamaha Mint sokkal megbízhatóbb... '90-ig gyártották őket de még most is mennek. Ha kistestű robogó akkor csak Mint.

2011. jan. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezen a srácon látszik, hogy motoros. NE robogót ajánlgassatok már neki... :) Amúgy 70-ből már bőven jó simsont veszel. Annyiért már kapsz tirisztorost (mint a babetta), sokkalta megbízhatóbb mint a megszakítós 6v-s gyújtás. Sőt, ha egy picit többet rááldozol (80-85 plafon) gyönyörű gyárit vehetsz. + belefér még egy faja kesztyű meg egy közép kategóriás bukó is... :)
2011. jan. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Utolsó:

Igen, nem szeretnék robogót, Simsont néztem, de nem tudom, hogy melyik milyen, mert azt olvastam, hogy sok átverés van, amit lefestenek, meg tisztítanak, közben meg hiányzik a fele... És aki kérdezte, milyen Babettán tanultam (egy igazi ritkaság) a 206-os. De valami motorfélét szeretnék,(asszem Simson lesz) mert a családban elég sokan nagy motorosok.(Bár ők nem adtak tanácsot motor ügyben...)

2011. jan. 7. 13:56
 9/9 anonim ***** válasza:
WWW.Simson.hu, klub menü/fórum. A régiód témájában valószínűleg szívesen segítenek, jó társaság. Ha esetleg valami kihaltabb részen laksz és nem kapsz választ, írj be nyugodtan a Szabolcs fórumba! Szívesen segítünk! Előző voltam. Igaz én már tovább léptem, mint köbcentiben, mint kategóriában, az SKM-ben még mindig benne vagyok, nyomott hagyott az az 5 simson... :)
2011. jan. 8. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!