Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek van baja?

Abonyi kérdése:

Szerintetek van baja?

Figyelt kérdés
Beindítom a simsonom.Kuplungot behúzom,leteszem 1-be és lefullad,pedig nem engedtem ki a kuplungot.De ha állítok fent a karnál már jobb.Megint lefullad megint állítani kell mert az előző nem jó.
2011. jan. 5. 17:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

valami kis mechanikai lehet. Próbáld beszilikonozni ahol a bowden mebegy a motorba. oda nyomjál wd40-et vagy szilikont

nekem segített amikor kicst csúszott a kuplung

2011. jan. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Valószínű,hogy meg van már nyúlva a kuplungbovdened.Nem emeli ki rendesen a kuplungod.Cseréld ki és jó lesz.


Esetleg állíts magán a kuplungon.


Ha nem jó,akkor a kuplungkosárban cseréld ki a tányérrugókat és a betéteket.Nincs nagy baj.

2011. jan. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Bocs a többesszámért.Gyárilag csak egy tányérrugó van benne.Elkúrtam.:)
2011. jan. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Semmi baj.Szóval fújjak a bemeneti nyílásba wd40-et.Kösszi
2011. jan. 5. 19:04
 5/11 anonim ***** válasza:

Bammeg.Hány éves vagy bakki?

Ott a szakszerű válasz a hibára.Miért a nyomi tanácsát kell megfogadni?Na jólvan fújjál csak WD-40et meg szilikont a váltóba,de aztán ne gyere ide rinyálni,hogy "megszorult a blokk,mit tegyek?".

Sok sikert! :D

Jót fogok röhögni.

2011. jan. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Azért csinálja mert lehet a bowdennek holtjátéka vagy ahogy mondták nyúlott bár ilyenkor érzed hogy mikor feszül...esetleg ha van benne rugó akkor azt cseréld ki mert az elfáradt nálam is volt még tavaly az egyik motoromnál hogy beindítottam levettem sztenderről és lefulladt a kuplung pofa rugói miatt mert nem húzta be kellő erősséggel a pofákat és kinnt ragadtak :D
2011. jan. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha jól emlékszek, 3db tányérrugó van a 4db lamella között :)

Egyébként meg nekem állandóan lejött a bovden végéről a bütyök lent a blokknál, szóval cserés a bovdened.

2011. jan. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ki olyan hülye hogy szilikont nyom a blokkba???Wd-40 hátulját meg olvasd el mert úgylátszik nemtod mire jó!!!
2011. jan. 6. 13:37
 9/11 anonim ***** válasza:

3 fém és 4 "parafa" lamella van, tányérrugó csak egy.

Ha gondolod, regisztrálj ide: www.simson.hu és olvasgass, kérdezz. Lehet, találsz még olyat is, aki közel lakik hozzád, és segíteni tud.

2011. jan. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
oké köszi
2011. jan. 10. 15:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!