Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Rángat a renaultom, mi baja...

Rángat a renaultom, mi baja lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Segitségetek szeretném kérni. Egy renault trafic-ról lenne szó. Menet közben valamikor leáll az autó magától vagy nekiál rángatni de mint az örült és leáll a rendszer. A computer elfelejt mindent egy újra inditás után minden jó csak elveszik minden adat.(mennyi kmtert mentem, a cd lejtszót újra kell progizni az időt mindent) Nem tudjátok mi lehet a baja? már mindent átnéztem új aksi saru van rajta megtisztitottam már mindent csináltam de még mindig semmi úgyan úgy csinálja :( válaszokat előre is köszi :( :)
2011. jan. 4. 17:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Idézem amit írtál "Van egy rönótom, mi baja lehet?"
2011. jan. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Francia. Általában a számítógép csatlakozója kontakthibás...
2011. jan. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem elektronika, renaultban az a legeslegszarabbb. na meg a motor
2011. jan. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
motorikusan jó csak a computerek nem valami jok... az áruk meg horror
2011. jan. 4. 19:43
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja a komputerek tényleg gyengék, habár nekünk a Lagunánkban 4 évet bírta, és átállt törökre, és úgy dumált, aztán nagy nehezen visszaállítottuk.
2011. jan. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
vidd el szerelőhöz! nekem hasonló problémáim voltak. Rádugták egy hibaleolvaso gépre ,és az mindent kimutatott.
2011. jan. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha szerencséd van, akkor kitörlik a hibakódot és megy tovább, ha nem akkor olcsóbb ha felgyújtod és ez nem vicc.
2011. jan. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
elvitem szerelöhőz rádugta a gépet és kiütötte a hibás kodókat meg kiderült hogy a borulás gátlóval voltak gondook de már jó minden köszi :))))
2011. jan. 5. 18:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!