Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiket vennéd, és miért?...

Melyiket vennéd, és miért? Több lent

Figyelt kérdés
2011. jan. 4. 09:43
 1/9 A kérdező kommentje:

Szóval ezek közül:

[link]

vagy

[link]

2011. jan. 4. 09:49
 2/9 anonim ***** válasza:

Egyiket sem.

Egy 20 éves autóért nem adnák 500ehufot.

Az én vectrámat friss műszakival 200-ert adtam el.

Keresgélj még egy kicsit.

Én egy ilyet vennék. Legyen benne klima, villanyablak, abs stb. Az automatátol sem kell félni, csak karban kell tartani.

[link]

gy.

2011. jan. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Kiegészítés az előzőhöz.

Az astra jobb ajánlat, csak kár, hogy full fapad.

gy.

2011. jan. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az első kettő autó reménytelen, de a belinkelt Vectra már sokkal jobb! Arra mennék rá!
2011. jan. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Az astra a nyerő.Dízel is.A belinkelt vectráról csak annyit, ekkora motorral zabál mint az állat a benzinből.Tele van típushibákkal.Nem véletlen nem látsz annyit belőlük, mert mind a garázsban várnak a szervízükre, ami nem olcsó.

Astra kombi a tuti nyerő.Nem hagy ott sehol, és ütheted, ki nem fekszik.Nagyon takarékos is.Olcsók az alkatrészek. A wolksvagen már túl régi konstrukciója ez.

Ja, és ez az astra kényelmes, kényelmesebb , mint a g astra.

A vectra egy komolytalan autó ennyi évesen már.Főleg romáknál láthatsz ilyeneket.Azoknak mindegy mert csak a szomszéd faluig kell menni a tyúklopáshoz.

Az astrát venném.Hajtottam 5 évig, és nagyon jó gép.

2011. jan. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A kettő (kérdező által belinkelt) példány közül, az Astra képek alapján jobb választásnak tűnik.

Ha a másik Vectrát megcsinálja teljesen a tulaj, akkor azzal sincs para. Ráköltesz, még 1 gázszettet aztán lesz egy 140 lovas autód ami árban annyit fogyaszt mint a kis astra. (plusz érdekes elolvasni a hirdetésnél h mit ír a vectrás és mit a másik)

Szóval ha költeni akarsz még rá, de egy nagy, gyors és olcsón fenntartható autót akarsz akkor a Vectra

Minden más esetben az Astra.

Üdv.

2011. jan. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,én is az astrára gondoltam,mert keveset fogyaszt,megbízható és dízel.Nálam ez a legfontosabb szempont.

A Vectra is biztos jó de benzines,és biztos 10 felett zabál.Nekem benzines ezért nem kell,egyébként tetszene.

2011. jan. 4. 17:09
 8/9 anonim ***** válasza:

A Passat nagyon drága. 19 éves és közel fél millió, ráadásul se kp zár, se szervo. Bár lehet hogy van csak nem foglalkoztak azzal hogy kitegyék a hirdetésbe, mert azért egy ekkora autót vezetni szervó nélkül...

Ja és most néztem hogy nincs is érvényes forgalmija!


Az Astra jónak tűnik, fiatalabb is a Passatnal de ez a 68le kevés egy ekkora autóhoz. Nem mondom hogy nem megy de előzést jól meg kell fontolni. A fogyasztásával szerintem nem lesz gond.


A Vectra felejtős. 2000-es benzines motorral sokat eszik, 10l-t ehet városban, országútra 7,5öt saccolok. Igaz hogy 136Le már tud valamit és elég jól felszerelt.

2011. jan. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

mi az hogy se kp zár?! ki lopolik el egy 20éves autót?

a passat lenne a legjobb de bejárta a világot...

de azzal a sima szívódízellel körbejárhatod még 10-szer a világot!

2011. jan. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!