Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem müködik a központi záram,...

Nem müködik a központi záram, csak kulccsal tudom kinyitni a kocsit, mi lehet a baj? Ill. mennyi lehet a javitás?

Figyelt kérdés
2011. jan. 3. 04:42
 1/5 A kérdező kommentje:
Mármint ha bedugom a zárba
2011. jan. 3. 04:43
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha szőke is vagy azért még megírhatnád a jármű fajtáját is ,mert nem egészen mindegy ,hogy ez egy 2 ajtós Peugeot amibe a szomszédod épített be egy gagyi centrálzárat, vagy esetleg egy VW kisbusz ugrókódos távirányítóval .
2011. jan. 3. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy csak elem cserére szorul a távirányító?

Először ezt próbáld meg.

Vagy

Esetleg egy szinkronizálást kell végre hajtani az autó és a távirányító közt,mert "elfelejtették egymást" ha fogalmazhatok így.Ez a riasztó leírásában van,illetve ahol beszerelték ott elvégzik neked kb 5 ezerért.Ha elszállt a fő riasztó modul a kocsiban az már nem olcsó mulatság annak a cseréje.

2011. jan. 3. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert kimerült az elem :D?
2011. jan. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

nekem egy fiatom van, az elemet tegnap cseréltem,tehát valami más lehet a gond

és nem vagyok szöke:)

2011. jan. 7. 11:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!