Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mekkora ködlámpákat lehet...

Mekkora ködlámpákat lehet kapni? Utána lehet ennek nézni valahol? Neten sincs fent a méret.9,2- 9,6 kerek kellene. Aminek nincs dölésszöge.

Figyelt kérdés
2011. jan. 2. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Minden típusnak megvan a maga Típusspecifikus ködlámpája, amit be lehet szerelni a lökhárítóba.

Tehát a gyártód honlapján keresgélj.


Utólagos, vasra szerelt lámpák esetén pedig megadják az átmérőt.

2011. jan. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez egy 2001. régi swift..
2011. jan. 2. 22:29
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hozzá kapni gyárit, relével, kapcsolóval mindennel.


Amit tenned kell.

Bemész egy autószerelőhöz (lehetőleg autovillamosságishoz) és mondod neki, hogy ebbe szeretnél ködlámpát (mivel a helye is megvan).

2011. jan. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem lehet hozzá kapni!


Utángyártott Wagon R. ami nagyjából passzol bele.

2011. jan. 2. 23:59
 5/6 anonim ***** válasza:

kedves kérdező.

Tisztázzunk 1-2 dolgot.

nem szeretem ha hülyének néznek, pláne hogy nem egészen 3 perc alatt találtam meg az alábbi linket.

[link]

Amit meg mond az valóban igaz, hozzátéve azt is, hogy a wagonR+ első ködlámpája egy az egyben megegyezik a 2003ig gyártott Swiftével!

2011. jan. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen jól írja az utolsó de én a helyedben nem a "gyári" Suzuki ködlámpát választanám legalábbis nem ennyi pénzért hanem a Wessem gyárt direkt ugyanilyen Suzukihoz való ködlámpát kb. fele ennyiért,vagy a bontó is egy alternatíva még az a legjobb mivel ott gyári alkatrészt kapsz viszonylag olcsón.
2011. dec. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!