Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek ebben a hidegben...

Szerintetek ebben a hidegben mi a rosszabb egy akkunak? Lásd a leírást.

Figyelt kérdés
Tehát mit gondoltok, mi a rosszabb, ha hagyom állni a kocsit 1-1,5 hétig, és 30-40 km-es utakra megyek vele, vagy ha ezek között az utak között beiktatok egy-egy 5-8 km-es utat? Ezek a rövid kitérők Bp.-n belüliek lennének, amit amúgy tömegközlekedéssel tennék meg, csak nem szeretném, ha a "hosszabb" utak között lemerülne az akku. Viszont olyan álláspontot is hallottam, hogy a pár km-es utak csak rontanak az akku helyzetén.
2010. dec. 30. 22:50
 1/5 anonim ***** válasza:
1 hét alatt nem merül le, szóval tök fölösleges az a plusz út.
2010. dec. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sem merül le, én van hogy így télen 2-3 hétig nem használom a gépet, de ettől még szépen indul.
2010. dec. 31. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Az akku mérete ill Amperitása is sokat nyom a latban,hogy menyire lessz még 2 hét után életképes!(-10-20C')
2010. dec. 31. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az Amperitása új magyar szó????
2010. dec. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazából azért tartok attól, hogy lemerül, mert már 7 éves. De eddig mindig jól indult, és környezetvédelmi illetve anyagi okokból akkor szeretném csak cserélni, ha már tényleg nagyon muszáj. Ja és 60 Ah-s.
2010. dec. 31. 10:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!