Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » B-s jogsival jan.1-től lehet...

B-s jogsival jan.1-től lehet vezetni 125cc-s motort is?

Figyelt kérdés
2010. dec. 30. 19:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem is úgy vezették volna be hogy rögtön ráülhetsz, hanem 10 órát kell venned 125ccm képzésből és akkor mehetnél, én így tudom!

De NEM engedélyezték!

2010. dec. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Hála az istennek NEM!
2010. dec. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ha a sok idiota GYK-sokon mulna akkor biciklire jogositvany,tuzrakashoz /nyari grillezesnel/ cserkesz kepzesen kellene resztvenni mindenkinek.

Meg veletlenul se kovessunk nyugati peldakat,es meg veletlenul se engedjük meg felnött embereknek hogy sajat felelossegukre motorra uljenek.

Mert persze a mostani helyzet ezerszer jobb,mindössze par ezer motor szaladgal 50-es papirokkal raadasul 15-16 eves gyerekek ülnek rajta,arrol nem beszelve hogy akkor mar mert ne lehetne B kategoriat is szetbontani? 17 eves kortol max 1000cm3, 18-20 2000cm3 aztan 21töl a fölött,elhiszem h sok vadbarom meg tamogatna is az ötletet,mert nyilvan olyan hatalmas különbseges vannak köztük,es akkor mar miert is ne lehetne 3x 4x penzt elkerni./Ugy ahogy a motoroknal/

Ja es termeszetesen nalunk olyan magas szinten van az oktatas,hogy az ember 10 ora """""""rutin"""""""""" utan fog megtanulni """""motorozni""""".


Egyebkent kedves kerdezo,figyeld a totalcar/bike -ot,mert alairasgyüjtes lesz jovore.:

[link]


En most örülök h nem vagtam bele novemberben,pedig a garazsban ott lapul egy 100as aerox es egy 125-ös DT.

2010. dec. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!