Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Leírod erről a focusról a...

Leírod erről a focusról a véleményed?

Figyelt kérdés

Úgy első ránézésre milyen, hogy tetszik hozzáértők és laikusok is írhatnak :)

Köszi ! :)

[link]


2010. dec. 29. 14:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szép állapotban van,jól is néz ki.A focusról csak jókat hallottam,ha jól emlékszem 2000-ben az év autója volt talán nem véletlenül.
2010. dec. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ezt csak úgy gogliból néztem ki am anyum szeretne ilyet venni és kiváncsi vok h kinek h tetszik :)
2010. dec. 29. 15:50
 3/12 anonim ***** válasza:

Elmegy egynek. Mondjuk én elalszok tőle.

http://www.youtube.com/watch?v=DSWiZZX0aoE

2010. dec. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

ez egy nagyon jó autó. nekünk is ilyen van csak sedan. rendkívül megbízhat, biztonságos, jó a motorja, futóműve, féki, kormányműve, praktikus a kialakítása

én csak ajánlani tudom

2010. dec. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a II-es Focus egész normális autó. Én egy 2005-ös dízel kombit használok, 180.000 km-t hajtottam bele eddig. Nem egy túl izgalmas autó, se kívül, se belül, de mindennapi használatra megfelel. Gondom nem sok volt vele: volt egy garanciális javítás a motoron, a csomagtér nyitógombja adta meg magát mert víz ment bele és a váltószoknya bőre rojtosodott ki, szóval eddig (kopp-kopp-kopp) semmi komoly. Lábtérben kicsit szűknek érzem, konkrétabban a jobb lábamat zavarja a középkonzol, de ez megszokható.
2010. dec. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

2 ismerősnek is van

mind a 2 szinte új autó volt

az egyiknek a váltója ment gallyra, a másiknak pedig a motorját totál ki kellett cserélni, ezért autóvásárlásnál nem is néztem semmilyen fordot

nem tudom pontosan mi a neve, de ilyen 4-5 milllió körül van és ami ettől az ártól kezdődik, azok általában tényleg jók, de nagyon megsínylik a durva használatot

megvan

ford mondeo

nah, a hülye ismerősöm állandóan csapkodta a csomagtartó ajtót, pár év alatt széthullott úgy az egész, hogy nem igazán lehetett becsukni, és bezárni egyáltalán nem lehetett

a motorról annyit, hogy bejáratva úgy volt, hogy 150-es utazótempóval, és padlógáz elindulással állandóan

2010. dec. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

2 ismerősnek is van

mind a 2 szinte új autó volt

az egyiknek a váltója ment gallyra, a másiknak pedig a motorját totál ki kellett cserélni, ezért autóvásárlásnál nem is néztem semmilyen fordot

nem tudom pontosan mi a neve, de ilyen 4-5 milllió körül van és ami ettől az ártól kezdődik, azok általában tényleg jók, de nagyon megsínylik a durva használatot

megvan

ford mondeo

nah, a hülye ismerősöm állandóan csapkodta a csomagtartó ajtót, pár év alatt széthullott úgy az egész, hogy nem igazán lehetett becsukni, és bezárni egyáltalán nem lehetett

a motorról annyit, hogy bejáratva úgy volt, hogy 150-es utazótempóval, és padlógáz elindulással állandóan

szóval nagyon kényes autók

jah, és az első 2 focusos tulaj, akik vigyáztak a kocsijukra

2010. dec. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

eszembe jutott még egy focusos ismerős

neki konkrétan az eelektronikája ment tönkre a kocsiban, nem lehetett az egyik elektromos ablakot fölhúzni, garancia éppen lejárt, és több 100ezret hagyott a szerelőknél

én azt mondom, hogy nagyon megfontolandó az alsó-közép kategóriás fordok vásárlása

2010. dec. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Elektromos ablak javítás több száz ezerért?? :D

Ha ismerősödnek kereket kell cserélni szólj nyugodtan fél milláért kicserélem.

2010. dec. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
nos ennyi volt ezelőtt jópár éve
2010. dec. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!