Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek milyen autó a...

Petty Clown kérdése:

Szerintetek milyen autó a Daewoo Tico?

Figyelt kérdés
2010. dec. 29. 07:31
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
26%
Sz@ar, inkáb vegyél valami tiszteséges autót.
2010. dec. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim válasza:
100%
Több barátom-ismerősöm évek óta használja megelégedéssel ! Kis fogyasztás-kevés biztositás-olcsó alkatrészek stb... Nyugodtan vegyél,ha nem akarsz "részletre" eladósodni. Ráadásul nem véletlenül tartja az árát.Hidd el ugyanoda eljut,mint a nagyok.
2010. dec. 31. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:
100%

Ha egy kicsike, törékenyke, már nem fiatal autó is elegendő neked, vagy éppen csak ilyenre van anyagi kereted, a Tico az egyik legjobb választás lehet!

Érdemes utánaolvasni pl itt:

[link]

és itt:

[link]

és hasznos elolvasni a népítélet.hu vonatkozó véleményeit.

2010. dec. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:)
2010. dec. 31. 15:17
 15/25 anonim válasza:
78%

Tico WRC - mi csak így hívjuk :))

Állat! Úgy gyorsul, mint semmi más :)) Tövig nyomod a gázt, morog kicsit, majd komótosan gyorsul :))

Egyébként megbízható, jó kis autó!

2011. jan. 1. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim válasza:
13%
Nézz szét jobban! Sokkal jobb, biztonságosabb AUTÓKAT kapsz az árán!
2011. jan. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem nagyon jó városi autónak, megbízható, keveset fogyaszt, jól pörög, de elég kicsi. Amúgy szuper nekem is van 1, nem válok meg tőle az tuti!
2011. jan. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 bary79 ***** válasza:
20%

nyomorék autó - nyomorék sofőrnek


bocs, ha valakit megbántok, de ez tapasztalat.

Igénytelen kis sz@r laikusoknak.

2011. jan. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
77%
Hát megoszlanak a vélemények, nekem szintén volt daewoocska, megbízhatónak tűnik, de volt időszak amikor sorozatosan elromlott, és 20-30 ezrekbe kerültek a javítások, szval elektronika terén egy idő után fizethettem rendesen, aztán megbuheráltam és elpasszoltam, kínylódjon vele más XD. De 11 éves koráig ritkán látott szerelőt , utánna 2-3 havonta(pedig csak 98000 Km volt benne)
2011. jan. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
100%

Ha szereted a kicsi autót , szuper ! Nem lehet rossz , ha a Chevrolet megvette a Daewoo gyárat ! Kipörgés- és blokkolásgátló nincs benne . A csomagtartója elég kicsi . Keveset fogyaszt , de száguldozni nem lehet vele . A töréstesztje nem a legjobb , de pl a Fiat-é sem !

Mindennek ellenére én a régi Suzuki Swift 1000-rest ajánlanám . Árban kb egyeznek a használtak , de ennek nagyobb a csomagtartója ! Ne Sedant !

2011. jan. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!