Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 750-es gixer durva kezdésnek?

750-es gixer durva kezdésnek?

Figyelt kérdés
2010. dec. 28. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem legalabb egy yamaha r1es kell!

Amugy igen szerintem durva gondolkodj 250-400 as sportmocikban!

2010. dec. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És ha előtte már simsonoztam, robogóztam egy ideje? Voltam futár is egy évig
2010. dec. 28. 22:14
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát én is vmilyen ilyen helyzetben vagyok mint te... :)

Simsonoztam/zok már 8 éve ( első motorom és mindig meg is marad:) ) 16 évesen emgcsináltam 1a 125-öst... Motorra viszont pénzem nem volt, csak 125/50-esre arra meg ugye akkor minek?! :D

Voltak papír nélküli motorjaim pl. Etz-k meg robogók stb... de egyik se több 40 lóerőnél... Sok-sok motort vezettem ami jó erőben volt :D pl az összes 250-es 2ütemű crossmotor fajtát, 450 yamaha Wr-t stb stb... Tök úgy gondoltam h hűű de tudok motorozni... Gondolkoztam, hogy idén tavasszal leteszem az A korlátlan jogsit, és veszek egy 600-as Srad-et ... AHA! Aztán nyáron ismerősöm mondta, hogy menjek 1 kört a Hayabusha-jával... Ott jöttem rá, hogy nem úgy megy az hogy gyere cipó megeszlek...:D


Én úgy döntöttem, hogy vagy megcsinálom a orlátlan jogsit, és veszek egy 250-es vmilyen motort, vagy egy supermoto Drz-t ( nagyon bejött és utcára nekem tök elég lenne)...

Vagy idén veszek egy Aprilia Rs_ 125-öset... és majd lesz ahogy lesz...

Szerintem NE!!! vegyél iylen erős gépet kezdésnek... Ha lehetőséged lesz rá próbálj ki csak egy 600-as sportgépet és te is belátod majd, hogy ez sok :) Nem arról van szó, én is el tudnék vele menni ide-vagy oda, de nincs annyi rutinom, hogy tök uralni tudjam, és valószínű neked sincs :(

Szerintem bőven elég egy 250-es aztán vagy 400as vagy egy 600-as... és ha már azt is 100%osan uralod na akkor a 750/1000/1300 stb stb :)

SZERINTEM!

20/F

2010. dec. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát lehet nem jársz messze a valóságtól...:) Csak attól félek h ha veszek egy 250-400 ast akkor pár hónapig jó-jó aztán már elkezdem unni és mehet megint az eladás keresgélés, esetleg bukok rajta...volt már dolgom 1-2 vel, nem mondom h én vagyok a Rossi de azért lehetett érezni h elfogy belőle az erő. 750 es el ilyen gondom nem lenne, lehet soha az életbe...:) csak túl kell élni az első 1-2 évet:D 600-as on már ültem, de nem volt lehetőségem megtépni szóval nem mérvadó..:)
2010. dec. 29. 09:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát te tudod. Én nem ajánlom... inkább veszek 1 400ast kezdésnek minthogy a 750essel az árokban kössek ki.
2010. dec. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Valter6672 ***** válasza:
Én 17 éves vagyok, rs 125öm van. 6 éves korom óta motorozok simson 200as quad, robogó... másfél év mulva megyek A-s jogsira, és én is ottleszek mint Te. 750es gixxer? háát mit is mondjak... :D szerintem bőven elég egy 600as, főleg kezdésnek, azért az is tud meglepetést okozni... meg egy 600asra se lehet aztmondani hú de lassú, mert ha megtéped megy az is elég rendesen, és avval is lehet fikázninem is kicsit. A kérdésedre a válasz, szerintem az, hogy igen, szerintem durva. De ha olyan sok pénzed van, akkor tudod h nincs határ...:) De gondlom te se vagy olyan helyzetbe. Hát sok szerencsét kívánok neked. :)
2010. dec. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!