Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Igaz, hogy motoron évnete...

Igaz, hogy motoron évnete cserélni kell a gumit?

Figyelt kérdés
Azt hallottam hogy évente cserélni kell a gumit, mert a rendőr megbüntethet. A cseréről papirt is kapunk, amivel igazolni tudjuk. Ez igaz?
2010. dec. 23. 15:40
 1/6 anonim ***** válasza:
A hülyeség fájna...
2010. dec. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A cseréről adnak papírt általában - számlának hívják.

A többi nem igaz, csak akkor kell cserélni, ha a profilmélység kisebb 1,6mm-nél.

2010. dec. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez így nem igaz, az viszont igaz hogy jobban kopik a hátsó gumi a motoron mint egy autón. Ha valaki annyit motorozik egy év alatt elkopik akkor nyilván cserélni kell.

Nem tudom mit hallottál, az biztos hogy akinek speed motor van és használja is az egy nyáron lekoptatja a hátsó gumit.

2010. dec. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Papámtól hallotta, aki a rendőr ismerősétől. Lehet hpgy félreértett valamit az öreg :D Ezér vett a kis babettájára új gumit :D
2010. dec. 23. 19:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Én motorozom és biztosíthatlak, hogy nem kell évente gumit cserélni, nyilván ha slickre van kopva a gumid azért nem dicsérnek meg, de ez egy nagy butaság, hogy a rendőr nézi, hogy évente cserélve van e.
2010. dec. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vagy ha elvan öregedve akkor sem árt cserélni, mert legalább annyira veszélyes mint egy sz*rrá kopott!
2010. dec. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!