Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiket vennétek? (bmw x5 vs x6)

Melyiket vennétek? (bmw x5 vs x6)

Figyelt kérdés
2010. dec. 23. 13:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Látod, ennyi PÉNZEM lenne, hogy egy ilyen autót megengedjek magamnak, akkor nem vennék olyat, amivel minden utcasarkon találkozhatok.

Mivel ez halmozottan igaz az X5re így feltehetőleg X6ot.


DE

mivel mindkettő elég "divatos" így inkább választanék a kevésbé "ismert" és "protezsált" márkák közül. Azaz Range Rover, Infiniti. Esetleg Cadillac.

És csak benzinest.:)

2010. dec. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mivel az X6 az egy undorito kinézetü autonak nem nevezhető vasdarabb ezért ha nagyon muszáj a 2 auto közül választani akkor X5, de inkább egy Volvo-t vennék esetleg Lexus-t ha már az ilyen "prémium" autoknál tartunk,ja és csak dieselbe ez az ÉN véleményem és nem kérek le "hurrogást"!
2010. dec. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Lexus RX 450H

mert sokkal jobb mint az a bajor rondaság!

2010. dec. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Inkább X5, bár én közel annyi pénzből inkább vettem magamnak egy 523-ast manuális váltóval.
2010. dec. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
535i!
2010. dec. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
X6
2010. dec. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem vagyok nagy X-es de ha választani kéne akk egyértelműen a 6os mivel abból nincs annyi az utakon
2010. dec. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyiket se,inkább a legújabb Mondeot
2010. dec. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!