Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sokat eszik a golfom, chippes...

Sokat eszik a golfom, chippes mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Van egy 3-mas golfom 1.9 dt tdi 110Le. Meg van chippelve így kb.135-140Le. Szerintem sokat eszik.10 literből vegyesen 135 km mentem. Most egy fél tankkal 420 km. A tank 55 liter. Már vittem szerelőhöz állított az adagolón azt mondta ha továbbra is sokat fog enni akkor a chip a gond.Ahogy néztem egy ilyennek max 5, 6 literből ki kéne jönni még télen is. Nem padlón megyek végig,de ha még úgy is mennék akkor is sok a 7 8 liter.A fedélzeti 4,5 litert ír ki. Mi lehet vele?
2010. dec. 21. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:
10 liter 135kmre az 7,4 es fogyasztás.. Télen, városban nem olyan vészes. Szarul megírt chiptől persze ehet többet. Ha jól van írva akkor azonos használat mellett 0,5-1 literrel kevesebbet szokott enni.
2010. dec. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

figy, az átlagos 7,41 liter, egy nem fiatal chippelt 1.9 es dízeltől nem rossz. sőt inkább nézd azt hogy van egy 135 lóerős 1.9 es dízeled ami csak 7,41 et eszik, sztem városba chipnélkül se evett 6,8 alatt...


de amúgy az se mind1 h a "chippelés" az tuningboxxal történt e vagy írással... a tuningboxok, eleve nem olyan pontosak, ha meg a gyári computert írják át, ahhoz meg nagyon kell érteni. ha tuning boxod van egyszerű a helyzet, kikell szedni vagy szedetni és kész, utánna is mérsz egy fogyasztást

2010. dec. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
nem értem, nem értem... Kell a 140 ló, itatni meg nem akarja...
2010. dec. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igaz,hogy egy kicsit drasztikusan fogalmaztál kedves előző,de teljes mértékben egyet értek! :)
2010. dec. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!