Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol tudnám kipróbálni magam?

Hol tudnám kipróbálni magam?

Figyelt kérdés

Érzem magamban a versenylázt. Ki akarom próbálni magam pályaautózásban. Nem Rally-zni hanem, hogy milyen versenyző lennék. Nagyon érem magamban a versenyzést és érzem, hogy lenne keresni valóm, de nem tudom hol tudnám megnézni magam. Debrecen környékén lakom és olyanra gondolok, hogy lehet menni 3-4 kört egy pályán egy profi navigátor, versenyző mellett aki megmondja, hogy milyen lennék.


Kicsit furcsán írtam le, de szerintem érthető. Jogosítványom van és nem egy kis taknyos kölyök vagyok, hanem egyszerűen érdekel a versenyzés.



2. kérdésem. Milyen tulajdonságai vannak egy jó versenyzőnek ? Szóval milyen tulajdonságokkal kell rendelkeznie egy versenyzőnek. Én az utcán az ésszerűség határain belül megyek. Van amikor el kap a versenyláz és akkor a saját sávomban íveket autózok, bátor sofőr vagyok, szereti a sebességet.


2010. dec. 18. 21:12
 1/3 anonim ***** válasza:

debrecen környékén nem tudok helyet ahol ki tudod próbálni magad omolyabb kocsival, de Balatonon lehet menni 10 kört egy tuning Imprezával (1kör=1km) 40.000ftért asszem.


Amúgy pedig a közeledben keressél elhagyatott reptereket én régebben gyakran járkáltam a közelben lévő reptérre.


Hogy mi kell az autóversenyzéshez: ez embertől függ, valaki már úgy születik hogy életében a második kört már tökéletesen csinálja meg, vannak akik 20 év gyakorlás után se kéne kiengedni közútra) De általában, iszonyat sok gyakorlás, hihetetlenül jó reflexek, pénz, pénz, pénz de az marha sok. Nagyjából ennyi

2010. dec. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
reflex, bátorság és nagyon sok szerencse :)
2010. dec. 19. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 POciCi ***** válasza:
1 válaszolótól kérdem h a Balatonon pontosan hol?
2011. jan. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!