Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A robogók amelyikek 2T és...

A robogók amelyikek 2T és külön olajzós azok ilyen arányban kevernek?

Figyelt kérdés
VAgy nincs ilyen hogy arány azoknál csak adagolják az olajat folyton a benzinhez?Lehet azon visszavenni?(malaguti F15)
2010. dec. 18. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha kiszámolod mennyi olajhoz mennyi L benzin fogy el akk megtudod h kb 1:50 v 1:40 v mennyire keveri az olajat. Sztem lehet állítani mert az enyémen lehet de hiába is írom le enyém nem robogó :D meg nem is emléxek annyira rá.
2010. dec. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem is enyém amotor nekem simsonom van.Csak haveromnak van egy rotyogója és füstöl mint állat.
2010. dec. 18. 20:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Az lehet a sz.r minőségű olajtól is. Semmi komoly baja nem lesz csak jobban fogy az olaj meg hamarabb elkokszolódik a kipufogó :S:D
2010. dec. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Scooter 2t full szintetikot használ.
2010. dec. 19. 12:42
 5/5 POciCi ***** válasza:

nekem se robogóm van de azon lehet állítani :)

csak amikor már másodszorra sült be tőle a henger mert nemnyomott elég olajat akkor ugy voltam vele h ez nemkell ide és azóta is tökéletesen műkődik =)

GYK.: Nem olaj nélkül megyek csak a benzínbe keverem tankoláskor (1:50 aránnyal)....

2011. jan. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!