Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autót bezetni tényleg csak az...

Autót bezetni tényleg csak az elején jó, izgalmas?

Figyelt kérdés

Azt mondják, csak addig izgalmas, érdekes, jó autót vezetni, ameddig friss jogsid van, pár hét, és nem lesz nagy szám, hogy autót vezetsz. Majd mikor már dugóban ülsz, meg felhúzod magad, hogy mások hogy vezetnek, megutálod.

Van aki tapasztalta ezt?


2010. dec. 18. 18:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Autót vezetni MINDIG jó,sok százezer km után is!!!!!

Főleg ha egyre jobbra cseréled időközben!

Sőt... később még jobb is,mert nem figyelsz görcsösen mindenre mint az elején.Csak beülsz és utazol.

2010. dec. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ez így igaz.Egy idő után ez megszokottá és természetessé válik.Olyan lesz,mint ha gyalog mennél.

Ez persze minden embernél más és más.Én már vezetgetek néhány éve,de nem untam meg.Aki szeret vezetni,az akkor is szeret,ha már napi rutin lesz a számára.

2010. dec. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én még csak 8 éve vezetek, de ha kimarad 2 nap rendesen elvonási tüneteim vannak!
2010. dec. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én sofőr vagyok napközben egy melóhelyen , de esténként a sajátommal még elszoktam menni autózni.
2010. dec. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is mindig jó :)
2010. dec. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Attól függ szerintem, hosszú unalmas úton egy bunkerszerű autót egyáltalán nem izgalmas vezetni, de egy jó kocsival jó útvonalon sok vezetett kilométer után is szívesen megy az aki fogékony rá egyáltalán.
2010. dec. 19. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Oo a legjobb dolog a szex után a vezetés szerintem:).Nem lehet megunni,vezettem már pár autót mindegyik más és más de mindet szeretem vezetni,nemsokára szeretném a PÁV 1 et is megszerezni hogy mentősofőr lehessek.
2010. dec. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hááát...ha az a vágyad hogy 89 ezer forintból nyomorogjál...akkor menj mentősofőrnek.
2011. jan. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 D.O.81 ***** válasza:

Üdv!


Kedves kérdező!

Nem csak addig izgalmas vezetni, amíg friss jogsid van.

Amikor már érzel elég önbizalmat magadban és azt hiszed, hogy mekkora "májer" vagy, a meglepik csak ezután fognak jönni.

Ilyen például a "robot pilóta üzemmód". Beszállsz a gépbe elindulsz, aztán filmszakadás és megérkeztél a célállomásra, majd kiszállsz. Ezalatt azt értem, hogy nem emlékszel rá mit, hogyan csináltál.

A másik ilyen példa, amikor az úton lévő olajfoltot benézed, és fékezéskor elszállsz, mint a sóhaj. Na ilyen helyzetben izgis a kocsit "megfogni".

Vagy úgy hiszed, hogy ezt a kanyart pitty-putty beveszed xyz sebességgel, aztán meg izzadsz rendesen, hogy ne legyen az autódból kifli az egyik útszéli fa törzsén.

Szóval lehetne még sorolni sok oldalon keresztül, de mindig, mikor járműbe szállsz történhet veled meglepetés.


Sok sikert!

2011. máj. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Ki mondta ezt? Aki ilyet állít az szerintem nem tud vezetni ezért nem szereti.

Szerintem egyébként pont fordítva van. Míg friss a jogsi az ember fél tőle, de minél többet vezet annál biztosabb lesz, és ezzel együtt egyre jobban megszereti.

Én legalábbis így vagyok vele.

2011. máj. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!