Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiat uno milyen kategoriáju...

Fiat uno milyen kategoriáju lehet a rallyban?

Figyelt kérdés
Csak mert nagy koromba rallyzni szlalomozni is van 4 autó jelöltem fiat 131 abarth fiat uno és Mitsubishi Lancer Evo IX,Mitsubishi Lancer Evo VII mind különkategoriájuak.Nem melyik kocsit(kocsikat) válasszam.Van sok kérdésem még.
2010. dec. 15. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Amint észreveszem a kérdésedből,még nagyon messze jársz korban ahhoz,hogy versenyezhess.:)

A 4 közül Lancered szerintem nem lesz.Ahhoz drága,hogy hobbi szinten versenyezz,ahhoz pedig,hogy profi szintem nyomd,profinak kell lenned.Ezek hosszú évek kellenek.

A legesélyesebb a Fiat Uno.Ez a legolcsóbb,legelérhetőbb.

Gyakorlatilag amatőrben nem nagy szám versenyezni,ezért is amatőr a neve.itt többnyire szabadon tuningolhatod az autót,mert hengerűrtartalom szerint csoportosítanak.


Profiban már kissé nehezebb lesz az életed.Az Uno-val "N" illetve "A" csoportban versenyezhetsz.Az "N" a széria autók csoportja,míg az "A" a túraautó kategória.


A versenyzéshez rengeteg pénz kell,és hatalmas elhivatottság.Nem egészen úgy megy,ahogy a filmekben.

Nappal dolgozol,este szerelsz,éjjel tréningezel,hétvégén versenyzel.A csajozásra,bulizásra nem marad idő.


Az amatőr rally és a szlalom egy átlag embernek is elérhető.Egy valamire való autó 350ezerből kihozható.Versenyenként kb 20ezret számolhatsz.

A nevezési díjak amatőrben 3-10 ezerig terjednek.Meg kell venned az üzemanyagot.A gumik fogyó eszköznek számítanak.A futómű alkatrészei állandó felújításra szorulnak.Versenyenként olajcsere.A kuplung is hamar cseréssé válik.


Tudom.Vannak szponzorok.Igen.De ahhoz támogatót találj,jó eredményeket kell hoznod.A jó eredményhez gyors autó kell.Gyors autó,csak sok pénzből hozható ki.Sok pénzt csak a szponzor ad.De mikor is szerzel támogatót? Ez egy ördögi kör.


Jól gondold meg,hogy ezt akarod-e csinálni. :)

2010. dec. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*Ehhez! hosszú évek kellenek.bocs
2010. dec. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen 16 vagyok és fiú Martin a nevem télleg túl fiatal vagyok rally-ba van pár versenyzőt akiknek rajongoja vagyok
2010. dec. 15. 19:42
 4/4 A kérdező kommentje:
semmibaj többi válasz ado válaszát is várom. Csak fiat uno jön ki kezdésnek az sokkal olcsob nekem mint a fiat131 abarth Mitsubishi Lancer Evok?Milyen versenyeken induljak hogy szponzorok legyenek? saját épitésü autot akarok alkatrészek tervezése meg van
2010. dec. 22. 07:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!