Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit gondoltok a használtautó...

Mit gondoltok a használtautó kereskedőkről? Mennyire verik át a vásárlókat?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy kívülről abszolut korrekt állapotba van az autó, megveszem és másnap tönkremegy valami a motorba. Ilyenre van esély? Esetleg tudtok ajánlani megbízható kereskedőt Budapesten? Mert most úgy alakult, hogy lesz kb. 350 ezer Ft-om amiböl szeretnék venni egy régebbi autót. De mivel nem értek az autókhoz kíváncsi vagyok a véleményetekre :)
2010. dec. 15. 13:30
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

" Mennyire verik át a vásárlókat? "

Amennyire csak lehet ,ha ilyenektől vásárolsz ,utólag már semmi jóra ne számíts . Addig vagy kedves aranyos amíg ki nem fizeted .

2010. dec. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Elsönek 100% igaza van. Meg anyädba sem bizhatsz, ha autot ad el :D
2010. dec. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
akkor inkább magánszemélytől érdemes autót venni, mint kereskedőtől?
2010. dec. 15. 13:38
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
ERdemes, nem erdemes. Szakember bevonäsa sokat segit, persze nem 100%-os. De akinek van egy kis tapasztalata e teren, azt jo ha magaddal viszed. Magänszemelynel is räfäzhatsz, de nagyon...es forditva. Vannak olyan kereskedö, h födarabokra vällalnak x ho garit. Azt erdemes megfontolni, mert a többit meg nagyjäbol egy hozzäertö is megiteli, hogy jo e vagy sem...
2010. dec. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én az előző,és a mostani autómat is kereskedőnél vettem.Az előző Peugeot prtner 1,9 D. 3 évig volt nálam beleraktam 70ezret,sosem volt bajom vele,a mostani is jónak tűnik bár még csak 2 hónapja van nálam.

Lehet hogy engem nem mernek átverni a kupecek,mert még náluk is durvábban nézek ki 186 magas,125 kiló kopasz,és nem gyenge emberke vagyok:D

2010. dec. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Vigyél magaddal egy olyan embert pl: autószerelő, vagy nagy autóbu%i. Aki jártas a dolgokban!

Vagy műveld ki magad egy kicsit vásárlás előtt. Nézd meg a pótkereket, ha ugyanolyan a pótkerék mint a kocsin fent lévő gumik akkor nem futhatott túl sokat az autó, ha más márka akkor 70-80000km alatt nemigen futott a kocsi. Hívd fel a márkaszervízt, ahol vették a kocsit, hogy volt-e valami baja, törött, nagyobb gondok. Bármi. Szervízkönyvet fusd át alaposan! rengeteg dolgokra kell figyelni, hogy nemhogy átverjenek.

2010. dec. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a magánszemélyek 90%-a is úgy próbál zsiványkodni ahogy csak tud! De ott a használtautó.hu. Nőkkel ne üzletelj mert azok nem ismerik az alku fogalmát, fix árral hírdetnek ami persze a hírdetésben nincs feltűntetve... Ja a cigókat meg kerüld!
2010. dec. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Általában célszerűbb magánszemélytől vásárolni, de akad kivétel.
2010. dec. 18. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!