Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mivel vágjam ki a ködlámpa...

Mivel vágjam ki a ködlámpa helyét a műanyag lökhárítómban? Sajnos nem kivehető a helye. KÉP lent.

Figyelt kérdés

Gondoltam forrasztóra is..

[link]


2010. dec. 12. 23:06
 1/5 anonim ***** válasza:
dekopírfűrész
2010. dec. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

semmivel!

rácsavarhatót vegyél!


a forrasztót felejtsd el, a múanyagtól bexarik, tapasztalat! és még csúnya is lesz, de szal a kocsit ne barmold már össze, max egy csavar ... vannak egész jó ködlámpák nem vészes áron

2010. dec. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

megnéztem a képet

csavarozd bele!

2010. dec. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Meg ne ijedjünk már egy müanyagdarabtól!

Először vedd le a lökhárítót, nem nehéz. Igy normálisan tudsz vele dolgozni. Mostantól vigyázz minden mozdulattal, ne karcold. Takard ronggyal, vagy tekerd bele azt a részét amin nem dolgozol (én így szoktam).

Stabil felületre rakd, ahol nem billeg. Valami munkaasztal.

Fúrsz bele egy akkora lyukat hogy a fűrész beleférjen, kb a peremtől 1 centire, és ugyanazzal úgy 5 centinként körbefurkálod. Dekopírral vagy rókafarkú fűrésszel (multitool) lassan körbevágod fúrástól fúrásig, úgy hogy 1 centi perem maradjon a lyuk széléig! Az utolsó centit körbe legegyszerűbb ha fúróba fogható nagyobb marófejjel szeded ki,méretpontosra.

Nem nehéz kis gyakorlattal, kezdőként meg csak lassan, meggondoltan, mindent el kell kezdeni valahol.

2010. dec. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lyukfűrésszel ! [link]
2010. dec. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!