Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan tudnám az Opel Astra F...

Hogyan tudnám az Opel Astra F autómban a műszerfal világítást felújítani?

Figyelt kérdés
Érdemes bontogatni? Otthon elvégezhető? Szakember vajon mennit kérne érte? LED vagy hagyományos izzó a jobb? Valamint egy extra világításként funkciónáló (ülés alatt) ledsort, hogyan lehet bekötni? Kapcsolhatóra természetesen... Szivargyújtós megoldásokat kerülném... nem túl esztétikus. :)
2010. dec. 10. 05:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát én még nem csináltam ijet, de a háttérvilágítást simán kihozod pár darab ledből, leszeded a műszerfalat, és kicseréled az izzókat. ennyi...
2010. dec. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A szakember nem nagyon szeret ilyennel foglalkozni, mivel lassú, aprólékos munkáról van szó. Ki lehet cserélgetni az izzókat, akár ledekre is, nem nagy meló, csak általában sok mindent le kell bontani hozzá. Ha nekifogsz, biztos szükséged lesz 1-2 csavarhúzóra, vékony jobb kézre, kis műszaki ismeretre... Ha ledeket raksz be csak magasfényű víztiszta ledet használj, lehetőleg szórt fényűt, mert össze-vissza fog világítani a pozícionált(olcsóbb) led.
2010. dec. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem is F astra van és én már cseréltem benne, szerintem nem érdemes szerelőhőz vinni vele, mert ráfogják h milyen bonyolult melo és rengeteget elkérnek érte! LED vs Égő : a LED-nek hosszabb az élettartama és jobb a fénye is. Az égő ennek pont ellentettje. a Ledsort pedig a biztositéktáblához kösd be közéiktatva egy kapcsolot, ha esetleg vmi gond van vele akkor a "biztit" vágja ki ne pedig az auto égjen. Sok sikert
2010. dec. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!