Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autósiskolát ajánlanáto...

Melyik autósiskolát ajánlanátok Budapest és környékén?

Figyelt kérdés

"B" kategória

Fö szempont h ne legyen túl drága, nem baj ha lassan van meg.

Tapasztalatok (pozitív-negatív)?

Hova ne menjek semmi esetre sem, és miért?


Köszönöm.


2010. dec. 8. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Csigavérhez ne menj.Én nem ott tanultam, de sok a rossz vélemény róla.
2010. dec. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
csepel autósiskola. www.jogsicsepel.hu 120ezer a jogsi kb. Ne dőlj be az olcsó ajánlatoknak, mert aztán a végén ráfázol és nagyon sokba fog kerülni. Imádok oda járni!
2010. dec. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én a Padlógáz autósiskolánál tanultam, viszonylagosan olcsók, bár nekem sok pótóra kellett (saját hibából). a kresz tanítást nem vitték túlzásba, ilyen intenzív tanfolyamra mentem, azt általában előbb befejezte az oktató, külön készülés nélkül nem ment volna a vizsga. a gyakorlati oktatómmal viszont szinte teljesen meg voltam elégedve, ha ezt itt le lehet írni, Réti Bélának hívták.
2010. dec. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Dodgem Autóssuli. Mindig van valami akció, az oktatás korrekt, az oktatóm is nagyon jó volt, nem zsebre megy.
2010. dec. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Dekmár Autósiskola(Örshöz közel) és náluk is Tóth Jánost kérd oktatónak. Jó idegzetű jó tanár!
2010. dec. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Maczi suli a legjobb. Nem expressz sebesség, de nagyon jó és olcsó. Én is ott tanultam, minden elsőre lett meg. Jó hangulatban, sokat tanulva teltek az órák. www.maczisuli.hu
2010. dec. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én is a Dekmár Autósiskolát ajánlom az Örsnél. Pár napja lett meg a jogsim és nagyon elégedett vagyok. Mert korrektek, személyesebbek és kedvesebbek mint pl. a csigavér. Az oktatóm Tóth János volt, tényleg nagyon türelmes, mindent elmagyaráz és még amikor nagy marhaságot csináltam sem volt ideges vagy türelmetlen. Hanem teljesen nyugisan újra elmagyarázta és mintha mi sem történt volna mentünk tovább. Tehát őt jószivel ajánlom mindenkinek.
2012. júl. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!