Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Válaszolnátok egy jogsival...

Válaszolnátok egy jogsival kapcsolatos kérdésre?

Figyelt kérdés
Nekem valahogy nem volt egyértelmű a honlapon. Szóval 16 év 9 hónaposan lehet kreszből vizsgázni, és azt írja hogy 17 évesen lehet forgalomból vizsgázni, de rutinból lehet 17 előtt vizsgázni ? Azt mondták hogy mindenből lehet vizsgázni 17 év előtt csak a jogsit nem kapom addig meg, míg nem vagyok 17. Most akkor mi igaz ?
2010. dec. 7. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Valóban, 16 év 9 hónaposan vizsgázhatsz elméletből, utána mehetsz gyakorlati oktatásra. Viszont már a rutinvizsgát is csak a 17. életéved betöltése után teheted le. Vagyis ha betöltötted a 17-et, levizsgázol rutinból, majd levezeted a kötelező "városi" órákat és a sikeres forgalmi vizsgád után lehet jogosítványod.
2010. dec. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Így van, járműkezelési(rutin)vizsgát is csak a 17. életéved betöltése után tehetsz. Forgalmi oktatást pedig, csak a sikeres rutin vizsga után. Ezért fölösleges a forgalmi oktatást/vizsgát korhatárhoz kötni, mivel már biztos, hogy meg vagy 17 éves, mivel rutin vizsgád megvan.
2010. dec. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem bőven ráér 17 évesen elkezdeni az egészet, mert nem játék a vezetés ...
2010. dec. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem játék vezetés, de szerintem az a félév nem oszt-nem szoroz ... Amúgysem vagyok az a felelőtlen, szarok a világba, akár ittasan is kocsiba ülök típus. :) Azért köszi mindenkinek.
2010. dec. 7. 22:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezzel a 17 évesen felelőtlen autóba ülni cuccossal azért sem értek egyet, mert vannak 24-25 éves emberek is, akiknél egy 17 éves fényévekkel jobban vezet... Annyira nem kor kérdése!!!!!(persze biztos az is, de főként nem az!!!)
2010. dec. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!