Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Más is észlelte már, hogy az...

Más is észlelte már, hogy az M0-ás új szakaszán az autója jobbra-balra rángat?

Figyelt kérdés
Sehol máshol nem tapasztalom ezt a jelenséget, mostanában sokat közlekedek autópályán és az M0-ás új szakaszához érve elkezd az autóm hirtelen kimozdulgatni jobbra-balra, persze nem tér le az útirányról, egyszerűen csak rángat. Miközben senki sem halad el mellettem. Mi csinálhatja ezt?
2010. dec. 6. 09:47
 1/4 anonim ***** válasza:

rossz minőségű az aszfalt az m1-m7 közös bevezető szakasza is ilyen, emiatt ne aggódj, van mg pár útszakasz ami ilyen. szóval autódnak semmi baja.de ha nagyon nyugtalanit menj el futóműves beállításra, az kb 8e ft, és egyúttal átvizsgálják a futóművet és ha kell be is állítják

üdv

2010. dec. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha közelről megnézed az útfelületet, akkor látod, hogy ott nem aszfalt van, hanem egy speciális "beton". Ami hosszában(!) "fel van szántva", vagyis csíkos. Ez gátolja, hogy oldalra tudj csúszni, de könnyen megvezeti az autót.
2010. dec. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)


Én is a bordákra gondoltam a betonban. Csak nem gondoltam, hogy minden kocsit megvezetnek. Azt hittem hátha csak az enyémmel van a gond :) A futóművet pedig már beállíttattam, épp emiatt, de a probléma nem szűnt meg. Ezek szerint nem is fog.

2010. dec. 6. 16:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát, legalább a futóműbeállítás mindig jól jön :)
2010. dec. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!