Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elfolyik a víz? Mitől van? És...

Elfolyik a víz? Mitől van? És hol folyik?

Figyelt kérdés

Egyzercsak azt vettük észre, nem fűt a kocsi...nem tudtuk miért, kiderült a víz folyt el belőle, csont száraz volt

majd fel lett töltve fagyállóval, most királyul fűt, de tegnap megint a minimum alatt volt a szint.

(Rendesen felmelegszik, mutatja a műszerfalon)

Ez mitől lehet?Nagy gáz van vele?vagy egszerűen javítható?Karácsony előtt nincs több 10 ezrünk megcsináltatni:(((


2010. dec. 6. 07:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Nézd meg a vízcsövek állapotát, lehet hogy kilyukadt az egyik. De lehet, hogy az egyik szorítóbilincsen kéne utánahúzni. Ha a kiegyenlítő tartályban olajos a hűtővíz, akkor hengerfej tömítés ment tönkre.
2010. dec. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszönöm :))
2010. dec. 6. 08:15
 3/10 anonim ***** válasza:
Millió helyen szivároghat sajnos. És vigyázni is kell, mert ha nincs hűtőfolyadék a motorban "megfőzheti a motort". Állj meg olyan helyen, ahol száraz a talaj az autó alatt, és ha csöpög valahonnan akkor már könyebben megtalálható pl. valamelyik vízcső, meg kell nézni a hűtő környékét és a vízpumpát is.
2010. dec. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

nincs folt ez is gáz:((

ezt már néztük, de semmi :((

2010. dec. 6. 11:00
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha az autobol elfolyik a hülyöfolyadék akkro az autot nem szabad használni! Max szerelöig. Lehetséges hogy a vizszivattyu ment tönkre ez esetben ezt cserélni kell.Én nyáron cseréltem és nekem 17000 ft-ba került. persze ez kocsi függő
2010. dec. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Belül a szőnyegek szárazak? Nekem anno így a nagy tél bejötte előtt lyukadt ki a fűtőradiátorom máról holnapra és bent elárasztott mindent.
2010. dec. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

köszi a sok választ

komolyan semmi nyoma nincs

most úgy néz ki, feltöltés után megmaradt a minimum szinten

kicsit több volt benne, de most már 2 napja nem folyik....ugyan ott áll

majd ma még rátöltünk


Ez elpárologni nem tud ugye?Mert tényleg semmi nyoma nem volt

annyi hogy nem fűtött a kocsi

lehet egész nyáron nem volt benne víz:O


am 2005ös seat cordoba

2010. dec. 7. 08:53
 8/10 anonim ***** válasza:

lehet egész nyáron nem volt benne víz:O

áhh kizárt dolog. 10-20 km megtétele után megfött volna a blokk. Mikor nekem ment tönkre a vizszivattyu akkro is elfolyt a víz.Elsönek nem jöttem rá ugy mentem vele.Pár km után láttam hogy a vizhömérséklet mutato ora mutatoja kiakadt:O egyböl leállitottam majd megvártam hogy lehüljön és haza gurultam. Hiába kapcsolt be a venitlátor semmit nem csinált mivel hogy ez a hütörácsot hüti de mivel nem volt benne viz hiába hütötte. Nem egy öreg autotok van szerintem érdemesebb lenne szerelöhöz elvinni.Mert most lehet hogy egy pár 10ezerbe kerül de késöbb nehogy blokkot kelljen cserélni.Jah mikor vittem a szerelöhöz kérdezte hogy mi a baja mondtam neki egyböl azt mondta hogy álljak be és gyorsan állitsam le.

2010. dec. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Lord Barrier válasza:
Hengerfej, nézesd meg. ( Seat Leon )
2015. ápr. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Laceek válasza:
Helló. végül mi volt a probléma? :)
2022. márc. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!