Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 400 000 Ft-ig milyen autó...

400 000 Ft-ig milyen autó vásárlását javasoljátok?

Figyelt kérdés
2010. dec. 5. 14:49
 1/7 anonim ***** válasza:

kis ccm-s , benzines, japán auto

pl: toyota, honda, mitsu ...

2010. dec. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
ilyen árban leginkább én Suzukit ajánlok, mert egyrészt keveset eszik és az alkatrész is olcsónak mondható.Nézd meg a hasznaltauto.hu-t, itt rengeteg autó közül válogathatsz.
2010. dec. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
semmilyet. BKV.
2010. dec. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Suzuki Baleno 1.3 ha a fogyasztás számít, 1.6 ha az erő - nagyon jó kocsik a világ végére is elvisz ha kifogsz egy jót, nem valami összetörtet.
2010. dec. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
23%

most szerintem felejtsd el amit írt mindenki. Japán autót azért nem érdemes, mert az alkatrész 2x vagy akár 3x drágább mint mondjuk egy német opelhoz én vagy 1 1.4 astra f-et vagy B corsat ajánlanék. Az opelnak olcsó a fenntartási költsége nem vacak suzuki és az alkatrész ezekhez a legolcsóbb amit azért érdemes figyelembe venni, mert ha az ember vesz 1 kocsit az ékszíjat egyből cserélni és azért nem mind 1 h 30,000be vagy 70,000be kerűl a csere. Remélem tudtam segíteni!



Ha felértékelsz köszönöm!

2010. dec. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
utolsó zöld nyíl
2010. dec. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A válasz írója 58%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 17:19


Egy pár apróság: egy ékszíj 2000 forinttól már van, autótípustól függetlenül. Az, hogy japán autót ajánlanak neki az nem véletlen mivel mindig is a japánok gyártották a legmegbízhatóbb autókat a világon és a kérdezőnek sincs olyan sok pénze rá, és nyilván az autóját használni akarja és csak tankolni nem pedig szervizbe vinni és minden indulásnál azon izgulni, hogy épp mi fog történni.

Az, hogy a Suzuki vacak-e az nézőpont kérdése, de hidd el, hogy a te 1.4es f astrád vagy b corsád semmivel nem áll fölötte, sőt... az alkatrészárban igazad van, tényleg olcsóbb az Opelhez mint 1 japán autóhoz de nem mindegy, hogy hányszor kell megvenni (gyanítom, hogy az Opeledbe többször) a másik meg, hogy a Suzukikhoz is tucatszámra van alkatész fillérekért, és léteznek autóbontók is.


Ha felértékelitek az előző hozzászólót azt nem értem meg!

2010. dec. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!