Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi a4 1.6 gyenge ez a motor...

Audi a4 1.6 gyenge ez a motor ehez az autohoz?

Figyelt kérdés
2010. dec. 4. 21:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen. Különben is emberiség elleni bűntett az a motor, főleg hogy még mindig árulják vele a VW konszern autóit. 20 éves konstrukció. És nem jó, hogy érdemes lenne megtartani.
2010. dec. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem gyenge, de ha sportautóként használnád, akkor annak érzed.
2010. dec. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Harmatosan gyenge. Nem tudom pontosan melyik generációról van szó - nyilván nem a a legújabbról -, de minimum 1.8-as motort választanék hozzá, az sem olyan vadállat, mint azt egyesek képzelik vagy mondják. Persze ez már azért nem megy rosszul, azt hozzáteszem.
2010. dec. 5. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nevetségesen gyenge.
2010. dec. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%

mihez képest?

az átlag audikhoz, sőt az ilyen súlyú kocsikhoz nagyobb motort szoktak, de sztem egy vén trottynak ez is megteszi

2010. dec. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Beatrix17 ***** válasza:
Nekem első kocsim ilyen volt!Annak jó!De mára már a 2000est is kinöttem bőven:)!
2010. dec. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
ajaj hogy elvannak itt páran kapva, a pénzt meg ti kerestétek meg rá és nem apuci adta...(első autónak elmegy.. hogy ne mondjak egy szépet sokan örülnének egy autónak hogy legyen épp mivel menjenek nem hogy "hát első autónak megteszi"!!!
2010. dec. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

@17:01

Nem ez volt a kérdés, egyébként könnyen lehet hogy egy új Swift többe kerül mint egy 1.6-os A4. Úgyhogy ez gyenge érv egy erősebb motor ellen.

2010. dec. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Finoman szólva is gyenge. Egy kis benzinest agyon kell taposni, hogy elvigye a kasznit így pedig sokat zabál. Vegyél 1.9 tdi-t. Megy mint a mozdony és nem is fogyaszt!
2010. dec. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!