Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Télen érdemes az autót ponyvázni?

Télen érdemes az autót ponyvázni?

Figyelt kérdés
nyáron nem szeretném mert hallottam hogy így gyorsabban rozsdásodik de téle? tapasztalatok? fél óra amíg kivakarom az autót
2010. dec. 4. 14:04
 1/3 anonim ***** válasza:
A tavalyi volt az első év amikor ponyváztam, és ezután is fogom. Nekem bevált. Amúgy meg nyáron is csak akkor rozsdásodik, ha sérült a festés. A festék alá ugyanis nem tud bemenni a víz, ergo nem tud rozsdásosni.
2010. dec. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Megéri, csak arra figyelj, hogy a ponyva ne tudjon mozogni rajta, ne dörzsölje a fényezést, gondolok itt a szél áldatlan hatására. Meg ha a rendszámod nem látszik ki a ponyva alól, akkor írd rá jól láthatóan. Ez nem tudom pontosan miért kell, de aki nálunk az utcában ponyvázza az autóját (2-3 ember) így csinálják.
2010. dec. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat!
2010. dec. 4. 15:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!