Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerinted Magyarországon az...

Szerinted Magyarországon az autók hány %-a van női tulajdonban?

Figyelt kérdés
Én nem sok nőt ismerek akinek saját kocsija van, de ha mégis akkor azt az esetek egy részében a férje vette neki.
2010. dec. 3. 18:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem vagy te egy "kissé" hím soviniszta?

Én rengeteg nőt ismerek akinek saját autója van, saját pénzből.

2010. dec. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

elég sok.

de meg is lehet ismerni őket, általában parkolási karcolások az autó minden részén jellemzőek.

2010. dec. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lány vagyok és saját autóm van a saját pénzemből és nincsenek rajta parkolási karcolások és egyéb sérülések.-)
2010. dec. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
kivétel erősíti a szabályt. :)
2010. dec. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem azért nincs sok nő ismerősöd,mert a fiuk érdekelnek és azok keltik föl a figyelmedet.

A férje vette Neki a kettejük keresetéből!Majd ha meggazdagodsz akkor Te is vehetsz a fiudnak---szépsrác!!

Az utakon lassan több nő vezet mint férfi(napközben)az meg az egyszerüség kedvéért van hogy a férj nevén van a kocsi.Akinek meg a férje vette,az azért vette mert volt rá pénze,a feleség meg megérdemelte!

2010. dec. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A nők érdekelnek mert férfi vagyok.

Egy családról tudok csak ahol a nőnek van kocsija de a férfi nem is vezet abszolút.

A szomszédoknál is a férfiaknak van kocsijuk és ők is használják többször.

2010. dec. 4. 12:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor menj el a sarkon túlra is,ott talán mást fogsz tapasztalni.Lehet hogy a közvetlen környezetet vonatkoztattad a nagy egészre, és igy nem a reális képet láttad!
2010. dec. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!