Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol tudnék gumi abroncsot...

Hol tudnék gumi abroncsot vásárolni a kocsimra árúhitelre?

Figyelt kérdés
Csomó helyen probáltam,de sehol nincs áruhitel ilyenre
2010. dec. 1. 10:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Persze, hogy nincs, a kenyérre sem adnak. Ha ennyire nagy gáz kifizetni, akkor lehet, hogy bkv bérletet kéne venni inkább. Tudod, a benzin is az egekben.

Egyébként meg személyi kölcsönt, szabad felhasználású hitelt tudsz felvenni, rohadt magas kamattal, abból vehetsz téli gumit.

2010. dec. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%
Hitelre gumit?! Ok... Utána gondolom hitelre plazmaTV-t,mert jön a karácsony... Gondolom a lízingelt X5-ös meg benn áll a garázsban... Gondolom a számítógép is hitelre van meg a mobiltelefon is ájfón a westeltől részletre...
2010. dec. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2010. dec. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akinek nincs pénze gumira az járjon busszal.
2010. dec. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Huu de rosszindulatuak vagytok.Ha nektek kellesz segítség remélem ti is ilyen szép válaszokat kaptok,képzeld laptop meg plazma már van csak,hogy egyen meg a sárga irigység ,ja nem X5ös,hanem mercim van,irigy dög!

A rendesen válaszoloknak köszönöm!Megszünt a munkám a nyáron,és csak most találtam,de viszont a kocsi kell hozzá és hát bkv-val elég nehéz lenne cipekednem..fizut meg még nem kaptam..kedves rosszakarok én is kivánok nektek sok sok hitelt,hogy fuladjatok bele!!!

2010. dec. 2. 07:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Add el a mercit és az árából vegyél egy olcsóbb kocsit meg gumit. Mindenre van megoldás.
2010. dec. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 wendy666 válasza:

Szánalmasak ezek az emberek... "mindenre van megoldás" ...

-Biztos kis gazdag gyökér vagy ...

2013. dec. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!