Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kymco motorom elpusztult. Mi...

Kymco motorom elpusztult. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Mentem vele és egyszer csak puffant benne valami,égő szagot árasztott,és mikor nyomom az önindítót akkor néha így puffog "sziszeg".Nem indul berugásra sem.És mikor puffant meg is állt.Kymco Dink 50
2010. nov. 29. 18:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

szerintem meghatl

mit vársz egy kínai lószar fos motortól?

2010. nov. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Taiwani de tökmindegy.
2010. nov. 29. 20:21
 3/13 anonim válasza:
Szerintem meg koreai. Az én Kymco-m legalábbis az :)
2010. nov. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha puffant akkor szerintem a gyertya lesz a ludas, vagy vízes a benzin ez a két tippem van bocsi 12/f
2010. nov. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem meg a Méh-telepre vágyik...
2010. nov. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

1. vagyok

inkább járok egy 15éves használt robogóval, mint ezzel az ÁZSIA KITUDJAHONNANSZÁRMAZÓ szarral!

és jobban is járnál egy aprilliával, yamahával....

2010. nov. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"Ha puffant akkor szerintem a gyertya lesz a ludas, vagy vízes a benzin ez a két tippem van bocsi 12/f"



Szerintem inkább kérdezd meg mégegszer apukádat, hátha tud valami menőbb dolgot is mondani, mert ez nem jött be!

2010. dec. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
hm kííííímcó.. még a neve is **** :D japán robogók ha nem akarsz szervízbe járkálni.
2010. dec. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

vagy japán, vagy olasz, vagy spanyol: pl derbi

15éves derbivel járok, pöccre indul, megy mint a rakéta és max égőket, meg fékbetétet kell cserélni!!

2010. dec. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A válasz írója 43%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 20:44


Ha nem a kérdésre válaszolsz, akkor minek rotyogsz s teszed a nagy észt mindenki előtt, és képzeld igazad van apum mondta, csak kb 10 évesen, mikor a Simson megadta magát, és azóta jó párszor cseréltem gyergytyát benne, nagy okos játszod az eszed csak

2010. dec. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!