Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit tegyek a belső pára ellen?

Mit tegyek a belső pára ellen?

Figyelt kérdés
A kocsiban rögtön bepárásodnak a szélvédők és nem látok semmit, ha nem nyomom a meleg levegőt lassabban, de ha fűtök a kocsiban akkor rögtön bepárásodik. Ezért még most is ilyen hidegben is leengedett ablakokkal járkálok de már unom. Mit lehetne tenni?
2010. nov. 29. 09:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
én mindig viszek magamal egy rongyot
2010. nov. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Külső levegő befújásra legyyen állítva.
2010. nov. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha gyorsabban fújod a meleg levegőt, akkor párásodik??


Ez fura, akkor (szerintem) tuti belső keringtetésre van állítva, hiszen ventillátornak pont, hogy segítenie kéne a levegőcserét.

Ha mégsem, akkor passz... :/


Természetesen a légkondi szedi le leggyorsabban a párát, de gondolom, ha az lenne, akkor nem merült volna fel a probléma.

2010. nov. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
külső levegőt nyomasss be persze !lehet az meleg, de ne a belsőt keringtesd csak
2010. nov. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
VEHEHE!! Ilyenkor adok hálát az istennek,hogy az én kocsimban nincs semmiféle fűtés! :D:D:D
2010. nov. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
És, hogy kell külső levegőt befújatni? A műszerfalon a levegő hőmérsékletét tudom beállítani, azt hogy lábra, légtérbe fújja és hogy milyen erősséggel, ennyi!
2010. nov. 29. 14:03
 7/14 anonim ***** válasza:

ahoz ,hogy megmondjam mit kapcsolj át belő keringetésre tudni kéne milyen kocsi...


javasolt 1 pollenszűrő csere is

2010. nov. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

mármint belső keringetésről...


sorry

2010. nov. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
küldj egy képet a középkonzolról
2010. nov. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Rossz hirem van a számodra!Lyukas a fütőradiátorod!!Vidd el egy hűtőszervizbe és vagy csere vagy ha javitható akkor szerencséd van.Nem érdemes otthon kisérletezni vele mert borzalmasan elvan dugva a fütőradiátor szinte minden márkánál.Együttérzésem!!
2010. nov. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!