Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiat Brava jó kocsi?

Fiat Brava jó kocsi?

Figyelt kérdés

Néztem ilyen 10 évest,szép állapotban.

Megbízhatóak?Nem túl drágák a szereleési költségek?

1370 köbcm--rel nem fogyaszt sokat?Esetleg akinek ilyenje van megmondaná mi vele a tapasztalata?


2010. nov. 27. 11:37
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Oké,de a kérdés még mindig a Fiatra vonatkozik.

MIben jó és miben nem?

2010. nov. 29. 19:13
 12/16 anonim ***** válasza:
jó kis autó! jó választás!
2010. nov. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
52%
Papirabb mint a suzuki (ezt halál komolyan mondom) A multkor parkoló tempóban kb:5km/h sebességel rámentem egy kiálló csatornafedélre (a fű eltakerta) és megtört a műa lökháritóm alja.De reggel rájöttem,hogy nem csak ennyi lett a baj mert elment a motortartó nyulványom is a hűtőm is elcsúszott a ventilátor beleért a hűtőbe és egyébb apróságok.(szó szerint nem akartam elhinni,mert szinte még hangja is alig volt a kis balesetnek)
2010. nov. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
52%

Motorikusan jó

váltója elfogadható

kasznija 0

fogyasztása jó 5L

futóműve 0

2010. nov. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
100%

paíprabb mint a szuzuki ?? XD

átmentünk vele egy németjuhászon és csak az első lökhárító tört meg asse nagyon mondjak nem csak nekikoccantunk mert mentünk vagy 70 el

2011. márc. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

14:33


Azért egy tonnának még is csak van valamekkora lendülete, még ilyen kis sebességnél is. Azon a részen pedig elég lágyak a dolgok.

2011. márc. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!