Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1999 évjáratú toyota corolla...

1999 évjáratú toyota corolla 1.4 benzines kocsiba milyen motorolajat kell önteni? Tegnap vettük használtan, és nem tudjuk milyen olaj van benne.

Figyelt kérdés
még kezdő vagyok nagyon,friss jogsis,és ez az első kocsim.
2010. nov. 23. 18:22
 1/7 anonim ***** válasza:
40%

castrol jó bele


Ha felértékelsz köszönöm!

2010. nov. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

én egy jobb fajta 5w-40 es szintetikust töltenék bele az enyémben is az van. de a többség egy 10w-40 est ez olcsóbb

a castról tényleg jó de jó más is csak vipcar olaj meg hasonló akciós olajokat kerüld!

2010. nov. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Próbáld meg megkérdezni a volt tulajt, eddig milyet tettek bele. Az 5W 40 es az jó, de ha eddig egész életében valami gagyi olajjal jártak, akkor okozhat meglepetéseket a jó minőégű olaj.Castrol, mobil1, liqui molli is jó, az a lényeg, hogy ne a bevásárló központok olcsó olaját keresd. Az autósboltokban vannak akciók, de a neten is találsz akciós olajokat. Csak üsd be a keresőbe
2010. nov. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Gyárilag 10W40 való bele, egy carstrol, vagy fuchs 5W40 olajjal biztos nem lenne bajod.
2010. nov. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

javaslok egy alapos olaj,gyertya, szíjjak , szűrők cserét.

+fék átnézést

2010. nov. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Mol dinamik max
2010. dec. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha nem tudod milyen olaj van benne akkor inkább cseréld le az olajat. Én Mol Dinamik Max-ot használok. Ja és még az olaj szűrőt is és a vezérműszijjat sem ártana lecserélni. Nehogy meglepetés érjen.
2010. dec. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!