Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tetszik nektek az új Nissan Juke?

Tetszik nektek az új Nissan Juke?

Figyelt kérdés
nekem nem:S
2010. nov. 21. 20:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Komolyan mondom, hogy különbet sz.rok. Ha a csúnya autókra bírságot szabnának ki, ez az autó megoldaná az államadósság jelentős részét. Elöször mikor megláttam, részlegesen kiégett a retinám. Egyszerűen feldolgozhatatlan, felfoghatatlan, nem behatárolható látvány. Ha benne ülnék félnék kiszállni, vagy akármilyen visszatükröződő felület közelébe hajtani vele. Közveszélyes látvány. A legtöbb autónak van egy fajta "ábrázata", de ennek nincs, hiába keresem. Televan nyomva a felfújt pofája ízléstelen lámpákkal, a hűtőmaszk és a lökhárító botrányosan el lett b.szva, a kamuterep feeling semelyik autónak nem áll jól, de ennek még annyira se, a C oszlop környékére rá se merek nézni, a hátsó lámpa engem inkább egy Nike logóra emlékeztet és az egész autó, a kerékjáratok, meg minden fel van fújva, mint egy lufi. És még sorolhatnám.. de nem teszem, mer a gondolattól is a rosszullét kerülget.
2011. márc. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Azért van olyan akinek tetszik:

http://www.youtube.com/watch?v=qOcqzRI-qRQ#t=0m50s

2011. márc. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!