Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Golf mk1 és a 2.8 Vr6 találkoz...

Golf mk1 és a 2.8 Vr6 találkozása. Megoldható ez?

Figyelt kérdés

A lényeg az szeretnék venni és Cult stilusúvá alakitani egy régi mk1 golfot. Már találtam is egy frissen 100% ig kilakatolt "áldozatot" és több helyen láttam olyanokat akik a GTI motornál tovább mentek és vr6-ost szereltek a gépeikbe.

Lényeg a lényeg ilyen motorokat poton pénzért lehet találni a kérdés csak az hogy nagy munka, illetve költség-e egy ilyet beépiteni?

Mit kell átalakitani? Mire lesz szügség? és ha valaki jártas ebben valami jó tipp akármi jól jön :) Köszönöm


2010. nov. 21. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:
ELég orrnehéz lesz. Sztem egy ABF motor jobb volna bele, könyebb berakni, nem olyan nehéz, és majdnem olyan erős...
2010. nov. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ötletet a súly engem is aggasztott. És ez a motor mennyire strapabiró? Mert találtam ilyenből egy frissen felújitottat egy seat cupraból. A másik hogy ezek nagyjából milyen árban vannak? (csak mert senki nem ir árat)

De azért tudjam már miért mennyit adjak. Tudom hogy ez igy tág kérdés mert van szar olcsón meg van jó drágán szóval nehéz konkrétat mondani. De pl egy 150 000km es felújitott mennyibe kerülhet úgy mindenestül? ehhez tudok viszonitani kicsit :) köszi

2010. nov. 21. 18:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Az "mk1"kifejezés mit jelent,bocs a tudatlanságomért.
2010. nov. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mk1=1-es golf (mk-mark mark-szám :D )
2010. nov. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
köszi :)
2010. nov. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!