Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Most akarom letenni kismotorbó...

Most akarom letenni kismotorból a jogsit, de milyen motort vegyek?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni, hogy robogót vagy 50ccm -is gyorsaságit vegyek.

A gyorsaságiért jobban fáj a szivem, de azt nem tudom hogy dűlésnél(kanyarba) hogy kell? Mert az én 93 kg-ommal lehet?


2010. nov. 18. 22:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha gyorsaságit szeretnél és a pénz sem jelent gondot akkro vegyél azt. A többit meg majd megtanulod ha elkezdesz motorozni, ha teheted iratkozz be egy tanfolyamra,ott megmutatnak mindent.
2010. nov. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Robogó jó kezdésnek amíg érzed a mocit jól veszi az ívet sportmocit akarok énis de nincs rá cash :D Meghát annál nincs egyszerűbb h ülsz egy kényelmes ülésen és húzod a gázt+ fékezel A sportmocin elzsibbad a segged meg Mire kiérsz a főútra váltasz vagy 100-at Ha van bőven pénz, akkor vegyél sportmocit ugorj be a mélyvízbe lehetsz 200 kiló is ha érzed a mocit.. De ajánlatos levenni az idomokat gyakorláskor ha jó nakednek.. ha sérülne a mocc akkor ha esel inkább a műanyag menjen szét (Yamaha Axis 90cc)
2010. nov. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi, akkor a kg mindegy, attól még lehet dőlni a gyorsaságival. Azért nem akarok robogót venni, mert nekem az túl egyszerű. Az autóban is általában kézi váltó van :D

Amúgy használtan akarok venni, yamha tzr 50 bejövős, 150 ezer felett meg már vannak olyanok, amiket nem kell hetente javítgatni.

2010. nov. 19. 06:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!