Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyit kellene fizetnem...

Mennyit kellene fizetnem összesen ha fenn szeretnék tartani egy ilyen autót?

Figyelt kérdés

73 kW

1989-es évjárat


Az összes adó, illetve a kötelező együtt mennyibe kerülne? Nagyon szépen köszönöm, ha valaki válaszol érdemben.


2010. nov. 16. 09:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Lakhelytől, korodtól, nemedtől, előző biztosításaidtól, kártörténetedtől...... is függ.
2010. nov. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
..... plusz szerviz, ami ugye ebben a korban????????
2010. nov. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
21 éves fiú vagyok, 5 éves jogosítvánnyal, eddig kárt nem okoztam, 4 évig a szüleim nevén lévő autót használtam, de most visszaadom nekik. Kaposváron lakom, egyébként. Köszönöm.
2010. nov. 16. 12:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Saját autó nem volt a neveden, így kicsit több,mostanában sok online biztosítós oldalt reklámoznak,próbáld ki az egyiken beírva az adataidat csak a végén ne kattints a kötés gombra. A teljesítményadó a teljesítménytől (KW) és az autó korától is függ, jelen esetben azt hiszem 160 forint körül van 1 KW-ra. Viszga díja két évente 25 körül plusz a szerviz elötte. Olajcsere, egyéb alkatrészek cseréje stb. Éves szinten 60-100 ezer körül lesz összesen, mivel első autód plusz a javítások és a benzin.
2010. nov. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2010. nov. 16. 14:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!