Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen kocsit vegyek?

Milyen kocsit vegyek?

Figyelt kérdés
Kocsivásárláson töröm a fejem. Használtan vennék kocsit, friss jogosítványom van. Körülbelül 300 000 Ft-ot szánnék rá. Jelenleg 47000 Ft-ot keresek diákmunkával havonta, ez júniusig így is marad. Na ebből 20 000 Ft-ot lakáskasszába fizetek. A maradék számlámra megy. Emellett jelenleg ösztöndíjat is kapok. Egyéb dolgokat nem kell fizetnem. Ezeket az adatokat a fenntartás szempontjából adtam meg. Bár segítséget kapnék a szülőktől. De nyilván egy kisebb fajta kocsira gondoltam, lehetőleg kevés fenntartási díjjal, és az alkatrész ára sem mindegy. Első kocsinak kell, célom a gyakorlás, de később akár felújítást is elkezdhetnék, ha többet keresek. Eddig én Opel Corsa-ban gondolkozok.
2010. nov. 14. 16:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
a japánba nem bízol? hát :D én is azt tudom mondani hogy akkor vegyél franciát, vagy németet :D
2010. nov. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nem rossz választás az Opel Corsa--de a japán autók ma is a legmegbizhatóbb autók.Jelenleg egy Toyotám és egy Nissanom van.

Manapság már nincs rossz autó csak elhanyagolt--kivéve a távolkeleti autóutánzatokat,mert azokat én nem tartom autónak!!

2010. nov. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
A japán autók megbízhatósága majdhogy nem legendás az európai kocsikéval szemben.Ha nekem kellene választani a helyedben,biztosan japán lenne a befutó,vagy legalábbis távol keleti.(kia,hunday)
2010. nov. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Üdv! Volt Suzuki Swift-ünk, és most egy 2001-es Astra f-el tolom..... Jók az Opelok (a Corsa-t is tapasztalatból ismerem), de tény, hogy a régebbi Swift-et agyon sem tudod ütni, és 300-ért már kapsz egy 98-99 körülit. Ugyan ebben az árban 3-4 évvel idősebb Corsa-t adnak, és van aki alig hiszi hogy megszabaduljon tőle. Nem azt mondom hogy rajongok a Suzukiért, de ha ennyid van rá, nem jársz rosszul vele. Ha pedig városi vagy, akkor fogyasztása miatt tökéletes választás. Ennyit tudtam segíteni! Sok sikert a vásárláshoz!
2010. nov. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, majd megírom ha sikerül valamit :)
2010. nov. 17. 21:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!