Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Magnó bekötése hogyan?

Magnó bekötése hogyan?

Figyelt kérdés
Daewoo Lanosban, milyen színű a magnónál a gyári kábel ami az áramellátást biztositja a magnónak
2010. nov. 14. 16:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
már bocsánat, lehet hogy egy kicsit bunkónak fogok tűnni, de ha azt se tudod hogy milyen színű a test és a +12v akkor inkább bele se fogjál ott forrasztgatni, mert ha valamit rosszul kötögetsz, akkor még a fejegységet is kinyírod.
2010. nov. 15. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Rosszabb esetben még az autó is leéghet egy éjszaka alatt. Láttam már ilyet,mert egy amatőr f@sz azt hitte magáról,hogy egy elektromérnök tudásával vetekszik. Ha valamihez hülye vagy,miért nem bízod másra?
2010. nov. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

02:31

igen, a másik az hogy jobb esetben kivered a biztositékot (jobbik esetben) de előfordul hogy leég az autó (pont 2 utcányira volt egy tuning kispolskis akinek a komplett autója kiéget mert éjszaka lángra kapott valami rossz hi-fi bekötés miatt)

2010. nov. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
azért annyira értek hozzá h bekössek egy ilyet! és igen tudom milyen szinű, de amiben kéne abban sajnos nincs áram viszont a többi vezetékben ilyen 3-4 volt van! és azért kérdeztem mert ez kicsit furcsa, sőt gyári vezetékek vannak bent és a pirosban nincs is áram.
2010. nov. 15. 22:47
 5/13 anonim ***** válasza:

Igazi amatőr vagy basszus!

Lehet kapni olyan autóspecifikus ISO. csatlakozókat, aminél nem kell kötögetned semmit csak öszzedugod a gyári csatit az új csativak és paszzolni fog a fejegységeddel,mivel szabvány!

Viszont ha ennyire nem vagy képben bizonyos részletekkel miért sajnálod azt az 5000ft-ot egy olyan embertől aki tudja is,hogy mit csinál?

2010. nov. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
utolso! képzteld kötöttem már be komplett hangrendszert, erösitő mélynyomo STB.....de ez vhogy nem megy! amugy arrol a csatlakozorol annyi h a csatlakozo le van vágva tehát alapbol forrasztani kéne! és nem az h sajnálom azt a lovét rá h szerelöhöz vigyem hanem nincs idöm rá, reggeltöl estig melo szombaton is csak vasárnapom szabad, akkor meg ugye itt minden zárva, és auto meg kell a melohoz!
2010. nov. 16. 10:02
 7/13 A kérdező kommentje:
*képzeld
2010. nov. 16. 10:02
 8/13 anonim ***** válasza:
Képzeld el,egy embernek mindenre van ideje,csak nem mindegy mennyire képes elszánnia magát rá. Ha én vmit a fejembe veszek,hogy holnap megoldok bármit,akkor felőlem még cigánygyerekek is eshetnek az égből akkor is megcsinálom amit elhatároztam. Felfogás és hozzáállás kérdése az egész,semmi több!
2010. nov. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
nahát tényleg??? ne is mond csak tudod nekem muszály mennem dolgozni, és ha nem mek be mert elvinném szerelöhöz az autot akkor talán ki is rugnának és tudod sajnos nem tehetem meg h munkanélküli legyek, mert kell a pénz! lehet h te "anyuci pici fia" vagy és te mindig ráérsz mindenre! tudlak irigyelni! amugy meg nem kioktatást kértem hanem segitséget!
2010. nov. 16. 11:50
 10/13 anonim ***** válasza:
Ez már csak süketelés a tortán drága barátom! De Te tudod, vagy mégsem? Ha nincs pénzed,nincs időd nincs szabadságod sem amit a hihetetlen és nélkülözhetetlen munkádból adódóan sem kérhetsz,akkor én a helyedben lemondanék a magnóról!
2010. nov. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!