Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mivel és hogyan tudnám eltávol...

Mivel és hogyan tudnám eltávolítani ezt a karcolást?

Figyelt kérdés
Minap mentem haza autóval s egy szűk utcára fordultam rá, jött egy fagyis autó és lehúzódtunk erre egy faág végigkarcolta az autó első ajtajától kezdve a hátuljáig végig!Úgy néztem felületi karcolás (szerintem a lakkot érhette a sérülés)ilyen halvány fehér a csík de nagyon látszik.. Polír paszta segíthet rajtam és hogyan csináljam? :)
2010. nov. 13. 23:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Helyedben elvinném szervízbe. Lakatoshoz, autófényezőhöz, tökmindegy. Az, hogy ott g*cizel vele több kárt csinálsz, mint hasznot
2010. nov. 14. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet kapni mosogatószívacsot... nem kell neked nagyon dörzsis... csak a sima ami már 100 éve forgalomban van. Na ha azzal végigdörgölöd az autót akkor nem fog feltűnni senkinek... A lakkot átkarcolja... Sajnos mikor édesapám autót mosott ezt már csak a végén sikerült felismerni amikor letörölgettük az autót... Azóta kétszer átpolíroztuk... Most nem látszik csak ahhol kicsit mélyebben belekarcolt és akkor is csak napon... :)
2010. nov. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!