Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a Toyota...

Mi a véleményetek a Toyota Yaris-ról?

Figyelt kérdés

2007-es 1000-es benzines motorral 69LE.

Nagyon gyenge?


2010. nov. 13. 09:17
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
kicsi, drága, nehezen pakolható, amolyan női bevásárló autó. Magyarázd már el nekem, miért lenne gyenge? Hova tudnál kihasználni 150 lovat egy ekkora autóban? Hol tudod kihasználni a hatalmas lóerőket Magyarországon? (itt fognak ugatni az okosok, hogy előzéskor milyen jó, meg elhárítani a veszélyhelyzetet előzősnél, stb. Duma. 75 ló, 80-90-nél vissza kell pakolni kettesbe, és máris van menekülés) Mindenképpen többet akarsz fizetni biztosításra? Ezeket a kérdéseket tedd fel magadnak.
2010. nov. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk volt.


Eladtuk, mert kicsi volt.


Amúgy teljesen rendben volt a kocsi, 4-ünket simán vitte.


Horvátországba mentünk vele többször is. Szerettük.

2010. nov. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem soha sem kéne. Irtózatosan unalmas ugyanis. Ráadásul ezzel a motorral még lassú is. Viszont ha nem sietsz, és tetszik a formaterve is akkor hajrá! Megbízhatóságban az élen van!
2010. nov. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Amit én tudok róla: nagyon megbízható, jó minőségű. Szubjektíve nekem viszont semennyire sem jön be a külleme. (Különösen "hányásszínben")
2010. nov. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Használom naponta! Csak tankolni kell... megbízhatóbb kocsi mint bármi más!
2010. nov. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!