Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nemsokára eü vizsgázom jogsiho...

Nemsokára eü vizsgázom jogsihoz. Honnan lehet megszerezni a tételeket?

Figyelt kérdés
2010. nov. 11. 14:47
 1/9 A kérdező kommentje:
hiányoztam pár óráról a tag meg nem adhatja ki a tételeket.
2010. nov. 11. 14:48
 2/9 anonim ***** válasza:
68%

nálunk a képzés napján megmutatták. semmi extra.

(pár órát? nálunk ez egész lement egy délelőtt alatt)

2010. nov. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

google


[link]

[link]

2010. nov. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk volt egy opcionálisan megvásárolható könyv még 2008-ban, abban minden benne volt ami az előadásokon is elhangzott, úgy tudom, hogy a Vöröskeresztnél tán meg lehet venni. Ilyen piros keretes könyv Elsősegélynyújtás témában :)

Nekem a tanfolyamon anno kifejezetten azt ajánlották,

de neten is fellelhető minden.


Remélem segítettem

2010. nov. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%
Ha balesetet szenvedek, ne te érj oda elsőnek! Légyszi!!!
2010. nov. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Gondolom akkor is ilyen válogatós leszel amikor neadjisten tényleg balesetet szenvedsz. Hidd el, ha ő miatta nem fulladsz bele a saját véredbe/hányadékodba vagy csak időben hív mentőt kiba*zott hálás leszel érte. És még jó, hogy válaszoltál a kérdésre.


Második voltam-

2010. nov. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi szépen:)
2010. nov. 11. 19:40
 8/9 anonim ***** válasza:

Komolyan kértem, hogy ne egy olyan ember érjen oda elsőként, aki képtelen az elsősegély alapjait legalább elméletben elsajátítani.


A végén még kirángat a kocsibol, mikor elroppant a gerincem és a velőt csak a mozdulatlanság tartja a helyén.


A másik, ami dühít az az, hogy vagy el sem hangzik, vagy nem veszik komolyan azt az intést, amivel szerintem nemzedékeket tanítottak közlekedni. Így szól: Aki vezetni kezd, fél lábbal a sírban, fél lábbal a börtönben érezze magát!


Komolytalan a hozzáállása, ami nem csak önmagára, de másokra is veszélyes. Könyörgöm, a gépjárművezetés veszélyes üzem! Hogy lehet felkészületlenül a volán mögé ülni?

2010. nov. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

21:03 Kétségtelenül van igazad,

de én halovány emlékeimből fel tudok idézni olyat, hogyha nem tudod mit csinálj, inkább ne csinálj semmit! Ezt valszeg pont a gerincsérülések miatt mondták. Segítséget hívni még tud.


Azért nem akarlak elkeseríteni, de rengeteg autósnak soha nem volt szüksége az elsősegély tudására vagy nem tudására, így könnyen lehet, hogy az megkopott az idők során.

2010. nov. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!