Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehet bajom belőle? Elvileg...

Lehet bajom belőle? Elvileg ugye nem lehet bajom hiszen nem én csináltam ezt?

Figyelt kérdés

Ha én áláírok 1 adásvételit olyan kocsiról ami ki van vonva a forgalomból és nem kell átírni és más vezeti rendszám nélkül olyan akinek nincs jogsija se akkor nekem ebből ugye nem lehet bajom?

Nem voltam vele meg semmi csak én írtam alál az adásvételit amit én már ki is dobtam és nincs is meg és a haver azt mondta a rendőrnek h csak adsávéeli nélkül vette.


2010. nov. 8. 20:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Az eladónak bejelentési kötelezettsége van, amikor eladja az autót. Ha az eladó tehát bejelentette az okmányirodán az autó eladását, akkor annak nyoma van. (Tehát lehet bajod belőle)

Ha a bejelentést elmulasztotta, akkor gyakorlatilag olyan, mintha nem is írtatok volna semmit. (Ebben az esetben nem lehet bajod belőle)

De mindenképp felelőtlen dolog ilyesmit aláírni.

2010. nov. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hogyan tudtad kivonatni a forgalomból?

Egyáltalán hogy került a tulajdonodba?

Ha meg régebben akkor neked semmi problémád nem lessz-hacsak az nem hogy piszkálnak egy darabig meg járhatsz be tanuskodni.

Több esélyes lehet a dolog,de a körülmények pontos ismerete nélkül csak tippelni lehet!Az én tippem az hogy nem vagy felelős!!

2010. nov. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!